Sefulu kullanıcısının son içeriği

1. Sefulu

Çözüldü Telefon recovery mod'da kaldı !!

Arkadaslar merhaba telefon global rom yüklü hiçbir işlem yapmadım sadece ekran goruntusu aldım telefon kafayı yedı dedım herhalde ses sımgelerı takılı kaldı yenıden baslatayım dedim recovery mod'da takılı kaldı reboot system dıyorum yıne aynı sekilde recovery modda kalıyor ne yapmam gerekiyor...
  2. Sefulu

Yardım Mi 8 lite Android 10 Wifi sorunu

Modeminizi sıfırlayın ayarları baştan yapıp telefonunuzun wifi ayarlarını sıfırlayın ve sabit bir İP ADRESİ tanımlayın wifi ayarlarından belki bir ihtimal düzelir
  3. Sefulu

Sohbet MIUI 12 İlk İzlenimlerim

Kişilere kayıt yaparken boşluk bırakmıyor yeni fark ettim
  4. Sefulu

Yardım Kilit Ekranında Bildirim Panelinin İnmemesi

EDİT AYNİ SORUN BENDEDE VAR
  5. Sefulu

Yardım Kilit Ekranında Bildirim Panelinin İnmemesi

Bende sorun yok sol koseden asagıya dogru kaydırdıgınız zaman acılıyor
  6. Sefulu

Rehber Mi 8 Lite Şebeke Sorunu Çözümü

Benimde MIUI 11 Kararlı Android 10 Hemde nasıl kopmalar,arayan ulasabılıyordu onda problem yasamadım 1 senedır ama internet konusuna gelince fırlatacaktım telefonu nerdeyse bir sürü geri bildirimde bulundum 4,5G de kopmalar oluyordu 3G de bıle sıkıntılar yasadım ama Android 10 yukledıkden...
  7. Sefulu

Rehber Mi 8 Lite Şebeke Sorunu Çözümü

Yaklaşık 1 aydır Android 10 ile sorun düzeltildi sanırım ben hiç sıkıntı yaşamadım tabi benim görüşüm bu diğer kulanıcıları bilemem
  8. Sefulu

Rom [Android 10] Mi 8 Lite Global Kararlı v11.0.1.0 QDTMIXM İndirme Bağlantısı

Evet arkadaşlar şebeke problemi tekrar yaşıyorum eskiden arada bir kopmalar olurdu şimdi hiçbir şekilde ne baglanabiliyorum nede bişey yapabiliyorum apn dekan herşeyi denedim çözemedim sıkıntı büyük sim slotlarıni değiştirdim gene fayda etmedi guncellerken 2 sefer düşünün
  9. Sefulu

Sohbet Mi8 lite Android 10 da farklı bir şey var mı?

Peki 4.5G sorunu duzeltilicekmi ?
  10. Sefulu

Çözüldü 4.5G Problemi ? Ne zaman sona erecek bu sorun

Teşekkür ederim detaylı bilgi için müsait bir zamanda uygulayıp deneyimlerimi yazicam
  11. Sefulu

Rom degistirme,recovery , botloder bunların hiçbirini beceremiyorum cihazı pert etmekten tırsıyorum açıkçası :D
  12. Sefulu

Hiç bu yönden düşünmemiştim
  13. Sefulu

Tırsıyorum hocam :D Garantisi bitince deniyecem ama önce rom yuklemeyı felan ogrenmem lazım sagolun ilginiz için
  14. Sefulu

hocam inceledim'de telefonun garantisinden olmak istemiyorum ayrıca bazı arkadaslarda basarısız oldugunu gordum korkuyorum acıkcası
  15. Sefulu

1 sene oldu olacak telefonu alalı,ama bu internet problemi artık çıldırtma derecesine getirdi beni neyi denediysem olmuyor (Rom Değiştirme hariç) telefondan çok memnunun ama bu vodafone kaynaklımı yazılımsalmı hala çözemedim
Üst Alt