Sefaguvercim kullanıcısının son içeriği

1. S

Rom [OFFICIAL] Mi 8 Lite Pixel Experience [10.0] Rom

taahhüt yoksada çıkın vodafone dan. Hiçbir sorun çıkarmayan Turktelekom tecrübeyle sabit. Vodafone uyum sağlayamıyor bizim cihazların birçoğuna. Ben çok uğraştım telefonla. Yazılımsal falan değil
  2. S

Çözüldü Mi8 lite Orjinal Kamera uygulamasi

Merhaba arkadaşlar, mi8 lite kullanicisiyim bir kac gun once google pixel experience and12 versiyonu kurdum, romu aşiri beğendim çok hoşuma gitti, gcam falan guzel ama, Video çekimini hiç beğenmedim 4k desteğide yok, o yuzden normal miui romuna geri dondum. Acaba miui kamera uygulamasini google...
  3. S

Rehber Mi 8 Lite Şebeke Sorunu Çözümü

Bende tekrar kopma başladı 2 g de kullanıyorum maalesef. 4 g ye alınca Max 15 dakkada patlamaya başladı.. hattım Vodafone. Sizlerin ne acaba
  4. S

Nedense bende şarj durumu çok iyi miui 12.0.3 den çok daha verimli
  5. S

Vodafone da Sırf şebeke sorunu yaşadığım için, Global 12.0.3 Sürümünden Eu Stable 12.5.1 sürümüne geçtim ve kurdum. Ardından çin sürümü (v12.5.1) (fastboot) sürümünü indirip images klasör içindeki NON-HLOS.bini kurdum. (Her ne kadar bazı arkadaşlar Eu sürümünde ses gittiğini söylesede ve...
  6. S

Rom [OFFICIAL] Mi 8 Lite Pixel Experience [10.0] Rom

Merhaba arkadaşlar konuya biraz fransızım, yeni yeni bu işlere girdim. Cihazım global 12.0.3 tü dokunmatik takılması ve bi anda bugda kalmasından dolayı 9.6 ya geçip ardından 11.03 e geçtim ancak ben bu cihazda bir türlü şebeke problemini aşamadım. Vodafone kullanıyorum ve ciddi manada sinir...
  7. S

Yardım Mi8 lite dokunmatik problemi

Miui 9.6 ya donus yaparak dokunmatik problemini cozdum dokunmatik ve takilmayla alakali hic bir sorun kalmadi , ama şebeke sorunu devam ediyor, guncel++
  8. S

Yardım Mi8 lite dokunmatik problemi

Merhaba arkadaşlar v12.03 global olan cihazımda son bir haftadır dokunmatik problemi var, Cihaz çok garip tepkiler veriyor. Evet ekranda çatlaklar mevcut ancak 1 yıldır var. Donanımsal olduğunu düşünmüyorum. Gelelim probleme. Cihaz herhangi bir zamanda, ekran kapalıyken yada açıkken bu anda...
  9. S

Yardım Mi8 lite 4k 60 fps

Merhaba arkadaslar mi8 lite için 4 k 60 fps mümkünmüdür custom olarak, Oppolarda yapani gormustum, Mi8 için gelen bi guncellemedede bu sorun cozuldu. Sadece merak ettiğim için soruyorum teşekkürler
Üst Alt