scorpionslair kullanıcısının son içeriği

1. scorpionslair

Yardım Xiaomi Mi6 Bluetooth Sorunu

aynı sorun bende var şöyle ki. telefonu bluetooth kulaklığa gayet hızlı bağlıyorum ama ne müzik ne de telefon konuşmasından ses alamıyorum. kulaklığı zaten yeni aldım farklı telefonlarda test ettim sıkıntısı yok. Çok mantıksız geliyor hiç ses alamamak. Yazılımsal olarak test edebilir miyim ya da...
  2. scorpionslair

Rehber Mi6 için Test Point Metodu ile Unbrick Yapma Anlatımı

teşekkürler hocam bir de sorunumun çözümünün başka yolu var mı sizce ben sadece bunu düşünebildim
  3. scorpionslair

Rehber Mi6 için Test Point Metodu ile Unbrick Yapma Anlatımı

merhaba konuyu hortlatacağım kusura bakmayın :) mi 6 telefonum eski hattıma kayıtlı idi fabrika ayarlarını yüklesem de cihaz eski telefonuma gönderdiği smsi istiyor ve bu imkansız. sorularım şöyle :D 1-bu yöntem ile çözebilir miyim? 2-çözebileceksem fastboot rom indireceğim link çalışmıyor...
  4. scorpionslair

Rom Mi5 Miui v9.1.1.0. NAAMIEI Kararlı Sürüm Çıktı

Arkadaşlar temiz kurulum adımlarını en doğru ve denenmiş olarak nereden uygulayabilirim. Deneyimlerinize ihtiyacım var. Bir de temiz kurulumda uygulama ve dosyalar gidiyor değil mi? Son sorum şu. Aynı pcde olduğu gibi telefon hafızasını 2ye bölme şansımız olıyor mu? Pcdeki c ve d diski mantığı gibi?
  5. scorpionslair

Temiz kurulumdan önce batarya öldü sanmıştınız. Ama temiz kurulumdan sonra mı şarjda değişim yaşadınız. Cümleyi tam çözemedim de :). Temiz kurulumda dosyalar uçuyor değil mi? Yedeklemem lazım herşeyi doğru mu?
  6. scorpionslair

Direkt güncelleyici ile güncellemenin bir zararı var mı arkadaşlar? Uğraşmak için vaktim yok da.
Üst Alt