sasuta kullanıcısının son içeriği

1. S

Rom [MI5][CrDroid 6.12][Q] Kurulum, İnceleme

Farklı romlarda bt kulaklık çalışıyor mu? Benim ilk aldığım mi5te bt kulaklıktan karşıya ses gitmiyordu. Farklı romlarda denedim değişen bir şey olmamıştı. Şimdiki kullandığım telefonda tüm romlarda bt kulaklıkta sorun yaşamadım.
  2. S

Rom [MI5][CrDroid 6.12][Q] Kurulum, İnceleme

v7 beta yayınlanmış.
  3. S

Soru En iyi android 10 rom hangisi ?

Crdroid mi5 ler için güncellemeleri durdurduğunu yazdı. https://forum.xda-developers.com/mi-5/development/rom-crdroid-android-6-3-t4060061/page13
  4. S

Yardım Mi5 kırmızı şarj ışığı yanıp sönüyor telefon açılmıyor.

Pil soketi anakarttan çıktığında yapar. Geçen gün telefonu düşürdükten sonra başıma geldi arka kapağını açıp baktığımda pilin soketi anakarttan çıkmıştı takınca düzeldi.
  5. S

unofficial rom yüklemiyorum, saçma sapan hatalar olabiliyor. Resmi olarak destek vermiyorlar.
  6. S

Ben gaps yükleyip geçiyorum. Ayrıca baktım ama Evo-x'in Mi5 için olanını göremedim. Dolayısıyla Mi5 için şimdilik crdroid ile devam görünüyor.
  7. S

Her rom her telefonda aynı performansı vermiyor. Mi5 için benim denediklerim arasında şu anda en stabil ve performanslı çalışan rom crdroid oldu. Deneyip memnun kaldığınız ve daha performanslı bir rom varsa deneyebilirim.
  8. S

Evet LOS gereksiz kasıyordu ayrıca GPS bağlanma problemleri yaşıyordum ve telefon şarjdayken gps kopup kopup duruyordu. crdroid şu anda bence mi5 için en stabil rom. Daha yeni güncelleme yayınlandı.
  9. S

Rom Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video

Pocolauncherdan memnunmusunuz? Nova tam anlamıyla uyumlu değilmiş and10 ile uyarı verdi yükleyince. Asşında microsoft launcher da fena değil ama kur kaldır yapmak istemiyorum.
  10. S

Camera uygulaması olarak çok uzun zamandır "open camera" kullanıyorum ve oldukça memnunum. Hem ücretsiz açık kaynak hem de profesyonel ayarlara imkan veriyor. Uygulama çekmecesinde klasörleme yapılmıyor sanırım. Var mı bunun bir ayarı? Launcher yüklemek istemiyorum ama olmadı gene Nova...
  11. S

Bugün bir kaç and10 denedim; pixel experience, LOS17.1 ve crDroid içlerinden en akıcı olanı crdroiddi. Şimdilik bunu kullanıyorum.
  12. S

Bugün bir kaç android 10 denedim ve çift sim karttan birini iptal etme seçeneği hiç birisinde yoktu. Sanırım android 10 ile birlikte kaldırdılar bu seçeneği. Denediklerim arasında en akıcı performansı crDroid verdiği için şimdilik bununla devam ediyorum. Bakalım ilerleyen dönemde nasıl bir...
  13. S

XDA daki officiallos17.1 konusunda zaten twrp sayfasının linkini paylaşmışlar ama indirme sayfasında da farklı bir recovery görünce başlamadan emin olmak istedim. Hali hazırda zaten twrp v3.4 yüklü. Telefonda oyun oynamıyorum benim için önemli olan kararlı olması ve gps performansı...
  14. S

Arkadaşlar bu sayfadaki recovery imajını yüklemeden los 17.1'i yükleyemiyor muyuz? Bu sayfadaki recovery twrp mi farklı bir recovery mi? Bilgisi olan var mı? LineageOS Downloads
Üst Alt