sametsurucuu kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Telefonuma Miui12 romlarla birlikte gelen sıkıntı (telefon açılmıyorr)

Arkadaşlar sorunun benim telefondan kaynaklı olduğunu düşünmekle beraber biri forumdan biri başka yerden 2 adet miui12 rom indirdim ikisinde de kendilerine has boot logo geldikten sonra bana telefonunuzu açmak için pin girin dedi sol üstte desen kilidi kullan yazıyordu daha önceki romda...
  2. S

MIUI 12 Redmi 5 Plus MIUI12 Eu 20.6.11 Beta Android 9

bu rom iyi mi? şu an r5+ için pil ve stabilite konusunda en iyi miui 12 romu olarak neyi tavsiye ediyorsunuz
  3. S

İnceleme Hafıza ve RAM dostu, kullanışlı ve işlevli harika android uygulamalar

Merhaba, en sevdiğim işlerden biri olan android uygulama incelemelerimin üzerine bir yazı yazıp forum okuyucularının işine yarayacak uygulamalar paylaşmak, onların telefonunda da benim birkaç kelamım olsun istedim (: Size aktif olarak kullanıp çok memnun kaldığım hafıza ve ram dostu, çok amaçlı...
  4. S

Çözüldü Bu kadar apk neyin nesi?

İlginiz için çok teşekkür ederim hocam, bir süre bekleyip cevap alamadığımda ani panikle güzel sade bir roma geçiş yaptım. Şu an bu tarz sorunları def ettim görünüyor.
  5. S

Hocam uygulamanın önce kaynağını a̶r̶a̶ş̶t̶ı̶r̶d̶ı̶ğ̶ı̶m̶d̶a̶ xiaomi kullanan hiçbir arkadaşımda olmadığını ismini de googleda a̶r̶a̶ş̶t̶ı̶r̶d̶ı̶ğ̶ı̶m̶d̶a̶ saçma sapan bi fanteziye dair olduğunu görüyorum bu durumda silmek yerine ne yapmak mantıklı siz söyleyin.
  6. S

Hocam touch assistant apk yazıyor mesela, xiaomi cihazlarda bu tarz yerleşik bir uygulama yok ki appledaki gibi. Keza 3.resimdeki accentgoldenshower.apk yazıyor accent ve .apk kısmını silip internette arattığımda hiç iyi şeyler çıkmıyor... Bunlar sistem uygulaması mı? 1603795457
  7. S

Normalde miui yerleşik dosya yöneticisini kullanmam öylesine gireyim dedim apk kısmında +250 adet apk görünüyor ve resimde belirttiklerim gibi tamamı. Bunlar neyin nesi? Silinmiyorlar da. Yardımcı olur musunuz
  8. S

Yardım TWRP Gitti MiRecovery 3.0 geldi

Merhaba rom deniyordum xiaomifirmwareupdater sitesinden uygun bir rom indirdim kurulum ekranında yedekleme kısmında iPhone cihaz altında sıfırdan başlayın yazıyor neye tıklarsam tıklayayım bilgileriniz güncelleniyor dedikten sonra beni aynı ekrana geri yönlendiriyor yani kurulum yapamıyorum...
Üst Alt