Roger kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru Karanlık tema

Hepinize selamlar arkadaşlar redmi5 cihazım MIUI 11 de karanlık modu yok acaba güzel bi tema varmı karanlık mod için
  2. R

Yardım J7 prime 2 Google account

Daha önceki hesabı ısıtıyor
  3. R

Yardım J7 prime 2 Google account

J7 prime 2 fortmat attıktan sonra Google hesabı istiyor ama ben onu bilmiyorum bunu geçmenin bi yöntemi yokmu root rom olmaz
  4. R

Soru REDMİ 5 DARK MODE

Tüm foruma selamlar kisa bi iPhone seruvenine son verdim ve evde bıraktığım redmi 5 cihazima geri döndüm zaten bi kac gün once miui 11 geldi ama dark mode yok ben onceden tema indirip kullaniyordum ama suan dark mode olan temalar kullanamıyorum acaba nasil düzeltebilirim ?
  5. R

Sohbet Xiaomi'den kurtuldum

Xiaomi alınmaz bunu anladım
  6. R

Sohbet Xiaomi'den kurtuldum

Merhaba arkadaşlar bitmek bilmeyen xiaomı hatalarından sıkıldım redmi 5 bildirilim sorunu en başta ghost screen ısınma vs vs bende bi anlık sinirle iPhone’ 6 32 modeline gectim ve kafam rahatladı pil ömrü 100 7saat ekran süresi bana yetiyor artı gayet stabil pişman olursun diyenler vardı gayet...
  7. R

Soru Redmi 5

Yok onlarla ilgili birşey bilmediğim den yapamam global en iyisi
  8. R

Soru Redmi 5

Artık cihazıma güncelleme gelmiyor acaba redmi 5 askıya mı alındı?
  9. R

Diğer ekran kirildi

Sağolun ama ben garanti yapsın istiyorum güvenilir mi Evo
  10. R

Diğer ekran kirildi

Neden Evo ne sıkıntısı var
  11. R

Diğer ekran kirildi

Hepinize merhaba arkadaşlar redmi 5 cihazimin dış ekranı yere düşme sebebiyle kırıldı bende cihazı a101 den almıştım Xiaomi müşteri hizmetlerini aradığımda beni İstanbul da evo şirketine yönlendirdi acaba göndersem ne gibi bı ücret isterler ekran değişimi için ?
  12. R

Soru Ekran kırıldı

Hepinize merhaba arkadaşlar redmi 5 cihazimin dış ekranı yere düşme sebebiyle kırıldı bende cihazı a101 den almıştım Xiaomi müşteri hizmetlerini aradığımda beni İstanbul da evo şirketine yönlendirdi acaba göndersem ne gibi bı ücret isterler ekran değişimi için ?
  13. R

Yardım Mi cloud yedekleme

Anladım teşekkür ederim
  14. R

Yardım Mi cloud yedekleme

Hepinize merhaba arkadaşlar galerimde aşırı derecede fotoğraf birikti mı cloud hakkında birşey bilmiyorum gördüğüme göre 5 GB boş alan veriyor fotoğrafları nasıl yedeklerim detaylı bilgi verir misiniz şimdiden teşekkürler
Üst Alt