Robtics kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru Miui 11 4.çekirdek

Sorunu çözdüm sanırım, twrp ile magisk rootladim, play storedaki smartpack isimli kernel uygulamasına girip thermalden core control kapatip cpu sekmesine gelince istediğiniz çekirdekleri aktif edebiliyorsunuz oyun performansım arttı. Magisk app içindeki magisk hide işe yaramadı ekstra modül...
  2. R

Soru Miui 11 4.çekirdek

Kernel auditor gibi uygulamalar bu konuda işe yaramiyor yazmışlar yabancı forumlarda, magisk hide ile gizlerim rootu da termal dosyalara girip o dosyalari silmek işe yarıyormuş, 1 tane oyun dışında telefon pek kullanmıyorum bataryam maksimum 45 dereceyi görmüştür şimdiye kadar, bu dosyalari...
  3. R

Soru Miui 11 4.çekirdek

2-3 yıllık mi 5s kullanıcısıyım. Yaklaşık 1 senedir miui 8.5 kullanıyorum performansı daha iyi diye ama hem miui 8 hem de miui 10'dayken telefon 37-38 derecelerden sonra 4.çekirdek kapatıyordu sanırım, Cpu-Z uygulamasından izliyordum. Bu çekirdek kapatma olayı olmayan herhangi bir rom biliyor...
  4. R

Yardım Mi 5s sürekli fps değişmesi

Buradan mi 8.5.3 ü indirdim fastboot yazanı. MIUI Global Stable ROM V8.5.3.0.MAGMIED for Mi 5s Released! Download It Here! - Xiaomi Mi 5s - Xiaomi MIUI Official Forum Sonrası için de forumdaki taha.blt yardımcı oldu bu aşamaları yazıp; Baştan söylüyeyim her şey silinecek. 1.) indirdiğiniz...
  5. R

Şuan bu var hocam.
  6. R

Bir şey farkettim, telefon sıcaklığı 38 altına inince CPU-Z uygulamasından baktığımda 4 çekirdek de aktif görünüyor işte o zaman girdiğimde sorunsuz 60 fps oynuyorum ama telefon 40 dereceye falan gelince son çekirdek için "stopped" yazıyor o zaman 30 fps lerde süründürüyor. Bu son çekirdeğj hep...
  7. R

Bizim telefonda 8 değil 4 çekirdek var hocam
  8. R

2 yıllık mi 5s kullanıcısıyım. Geçen sene critical ops adlı bir oyunu 60 fps oynuyordum. Dün yine indirdim miui 10 beta yüklüyken, başta yine sabit 55-60 fps alıyordum, biraz oynadım yarım saat sonra oyuna tekrar girdim bu sefer max 30 fps almaya başladım. Teli sıfırladım ama yine bazen...
  9. R

Fake Gps İle Sürpriz Nokta

Yok hocam Zonguldak'tan da İstanbul'dan da alsam aylik limit hatasi veriyor, zonguldak açığı kapanmış anladığım kadarıyla. Ban da yemedim hiç.
  10. R

Fake Gps İle Sürpriz Nokta

Banlı değilim ama aylık limit hatası veriyor birkaç gündür, bunun bir çözümü var mıdır ?
  11. R

Mod MI5S_Thermal_Mod [Magisk_Modülü]

Hocam şuan betadayim da daha önce hiç root rom falan uğraşmadim, bunun için bootloader kilidini kaldırıp twrp kurmak yeter mi sonra bu modülü kurmak yeterli mi
  12. R

Yardım Tavsiyem mi 5s almayin

Isınma sorunu nerede çözüldü hocam forumun altını üstüne getirdim bulamadım öyle bir konu ?
  13. R

Yardım Tavsiyem mi 5s almayin

Elin çinlisinin fanı olmaya gerek yok ki hocam iPhone 6 ile bile cayır cayır pubg oynuyor millet bu telefon en düşük ayarlarda bile kasıyordu sadece yazılımdan anlayanlar satın almadı ki bunu. Snapdragon 821 ısınma arızalı bir işlemci, ara model telefonla bizi kobay olarak kullandılar daha yeni...
  14. R

Soru Hızlı şarj

Hocam type c 50 liraya var 10 taneye para mı yetecek nasıl alıyorsunuz :D Etrafımda iPhone'da başka quickcharge telefon yok
  15. R

Soru Hızlı şarj

3 hafta sonra babam Xiaomi alacak onun şarjıyla da denerim sorun adaptörde mi acaba diye ama 3 hafta uzun süre başka tavsiyesi olan var mı bu konuda yada tecrübesi ?
Üst Alt