rastalgun kullanıcısının son içeriği

1. rastalgun

Yardım Poco x3 Pro 90hz aktif etme?

Ekli dosyadaki modülü yükleyin bootloopa düşmez diye düşünüyorum çünkü ben de kullanıyorum ve bir çok kullanıcısı var hiç bootloop sorunu görmedim ama siz yine de her ihtimale karşı hazırlıklı olun hocam sonra termux uygulamasını yükleyin. Magisk ile root var ise önce termuxa girip "su" komutunu...
  2. rastalgun

Yardım Poco x3 Pro 90hz aktif etme?

Root mevcut mu hocam?
  3. rastalgun

Soru Veri kurtarma

Maalesef hocam telefonda format sonrası veri kurtarma imkansız neredeyse, eğer daha önce bilgisayara o verilerinizi attıysanız ve sildiyseniz kurtabilirsiniz.
  4. rastalgun

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Hocam iyi bayramlar, elimde redmi note 8 mevcut ve durduk yere mobil şebeke gidiyor, wifi kopuyor veya ikisi de tepki vermiyor sorunu nedir acaba nasıl çözülür. İnternetteki yöntemler işe yaramadı.
  5. rastalgun

Soru TWRP Wipe kısmında sistem bölümü yok !

Henüz benim de aklımda bir rom yok sizin şuan telefonda hangisi var önerir misiniz kernel kullanıyor musunuz ?
  6. rastalgun

Çözüldü Sensörler çalışmıyor

Yine çıkmadı hocam
  7. rastalgun

:D doğru dediniz hocam. Teşekkür ederim. Konuyu çözüldü olarak işaretleyemiyorum sorun sadece bende mi var acaba?
  8. rastalgun

Çok sağolun hocam, peki sistemi silen bir twrp ile sistemi tamamen silip başka aosp roma geçsem persist yüklemek zorunda mıyım?
  9. rastalgun

Evet hocam çalışmıyor, ekran görüntüsü ekledim. Cihazıma uygun persisti nereden bulabilirim?
  10. rastalgun

Poco X3 Pro (MIUI 13 ID A12) cihazıma hatalı kernel yüklemesi sonrası fastboot rom kurdum (şuan yükü rom: MIUI 13 ID) fakat bütün sensörler çalışmıyor, sorun çıkarmayan daha önce yüklediğim kernele geçtim düzelme olmadı. Sorunu nasıl çözülür? Şimdiden teşekkürler.
  11. rastalgun

Soru TWRP Wipe kısmında sistem bölümü yok !

Bahsettiğiniz recoveryi paylaşır mısınız hocam ben de systemi silip kurulum yapmayı düşünüyorum.
  12. rastalgun

Çözüldü Direnç işlemi

H.kadioglu hocam daha iyi biliyor o size net bir şekilde söyler isterseniz ona danışın.
  13. rastalgun

Çözüldü Direnç işlemi

Evet dirençli
  14. rastalgun

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu hocam şimdi indirme yapıyorum deneyeceğim. verilerimi alabilmem için sizin yapabileceğiniz veya yardımcı olabileceğiniz bir şeyler yok mu ücret tuzlu da olsa verilerimi almak istiyorum. twrpde mount kısmına girince datayı seçemiyorum internalstorage yi hiçbir şekilde görmüyor 0mb...
Üst Alt