racier kullanıcısının son içeriği

1. racier

Yardım Mi box harici klavye kullanimi

Mi box cihazıma harici klavye bağladım. Fakat üzerindeki gboard desteklemediginden Türkçe karakterleri yazmiyor. External keyboard helper yükledim fakatbu seferde sanal klavye kayboldu. Her ikisini de kullanabileceğimiz bir uygulama yok mu
  2. racier

Soru orangefox mi5s için kullanılabilir mi?

Bildiğin varmi en güncekini kurup denedim. Bir türlü olmadı
  3. racier

DİĞER türlü ne yazık persist atamadım. Birde bunu deniyim demiştim. Yolladığınız sitede mi5s bulunmuyor. Uygun olan hangisi acaba
  4. racier

Recovery [Whyred] OrangeFox Recovery Project

Mİ5s için hangisini indirmemiz gerekiyor
  5. racier

Persist yükleyebilmek için orangefox mi5s için kullanılabilir mi?
  6. racier

Rom [RESMİ][11.0]Pixel Experience Rom[Normal][Plus] [AOSP][Beta]Capricorn Mi5s[11.03.21]

Ahizeden ses az geliyor. Telefon ile konuşurken kulağıma yapıştırmam grekiyor
  7. racier

Soru cihaz durumu alınamıyor bir veya iki dakika bekleyin çözümü

Ne yazıkki uygulamama rağmen beceremedim :-( Yazılım adımında hep aynını söylüyor. 1628331816 Şu an yazılımı yükleyip sonlandıramıyorum
  8. racier

Soru cihaz durumu alınamıyor bir veya iki dakika bekleyin çözümü

Arkadaşlar selam Cihazımı formatlayıp yazılım değiştirmiştim. Sonrasında tekrar aynı yazılıma dönmek istediğimde kurulum adımları tamamlanıyor fakat son aşamada mi hesabı doğrulaması istiyor. Giriş yaptığımda ise kabul etmeyip 'cihaz durumu alınamıyor bir veya iki dakika bekleyin ' hatasını...
  9. racier

Çözüldü cihaz durumu alınamıyor bir veya iki dakika bekleyin ve tekrar deneyin

Üstadım ellenine sağlık sayende telefonu düzelttim. Allah razı olsun
  10. racier

aynen söylediğin gibi denedim. Olmayınca direk flasladim yine aynı
  11. racier

Bu arada persist ADB ile flasladım yine olmadı
  12. racier

Cannot open output of=/dev/block/bootdevice/by-name/persist yazıyor 1583661364 Bu işlem sonrasında tekrar yükleme mi yapmam gerekiyor
  13. racier

TV ye ekran yansıtmada sorumnlar yaşadım. Global romda sıkıntı olmadığını görünce o sebeple dönmeye çelışıyorum
  14. racier

Daha önce böyle bir deneyiminm olmadıama denicem. İnşallah yapabilirim Desteğin için çok sağol 1583616227 Ben şuan global rom yüklemeye çalışıyorum. Dolayısıyla 10.2.3.0 sürümünün içerisindeki persist mi kopyalamam lazım. Ayrıca simg2img /sdcard/persist.img /sdcard/persist_EXT4.img sonrasında...
Üst Alt