ozalp kullanıcısının son içeriği

1. O

Soru Operatör İsmi

kilit ekrandaki duvar kağıdı döngüsü de gitmiş bu sürümde bölgeyi değiştirince geliyor ancak sürekli yenilemiyor kağıdı aynısı dönüp duruyor mi 10 stable gelince belki bunlarda gelir diye umuyoruz hocam
  2. O

Soru Operatör İsmi

önceki sürümde ana ekrana yazabiliyorduk sanırsam 9.2.2 veya 9.2.3 de idi hocam mi 10 da ilemiyor
  3. O

Soru Mi A1 e Miui rom kurabiliyormuyuz?

miui rom dedim saf android değil sitede yayında olan andoid one rom
  4. O

Soru Duvar kağıdı döngüsü problemi yaşıyorum.

kulandığım sürüm 9.5.6.0 kararlı diyor.ancak ben bunu forumdaki bir likden indirdim ve kurdum.sitedeki stable sürümü yükleyemedim ağ hatası veriyor.
  5. O

bilgi için teşekkürler hocam uyguladım oldu bizim bölgeden kaldırmışlar demekki.? ekran değiştirme olayıda bölge ile ilgili olabilirmi oda yeni sürümde yok bilginize
  6. O

Sadece duvar kağıdı döngüsü değil ekran kaydırma özellikleri de gitmiş küp güzeldi mesela iyi olan ne varsa gitmiş.saçma bir güncelleme olmuş. Güncelleme eksik olanları yerine getirmek olmalıdır.bunlar tamamen tersine işe yarar ne varsa geriye almışlar. Bir şey yapmayacaksın olanıda geri alma...
  7. O

Mi 6 9.5.6.0 Gecelik

Şuan beta 8.4.19 da TLF global nasıl indirilir bilgi verebilir misiniz lütfen
  8. O

Çözüldü mi7 çıkmış bu site güvenilirmi?1900 tl?

mi 7 çıkmadı daha nerden buldun çıkmayan telefonu
  9. O

Rom Mi A1 miui rom

saf android olduğu için kuralabiliyormuyuz miui rom,u telefona? ben idirdim telefona ancak kurmadım açıkçası sıkıntı olurdiye teşekkür ederim. desene saf android,e devam
  10. O

Rom Mi A1 miui rom

miui sitede v9 5.4.0 ODHMIFA stable ROM mi A1 için yayınlanmış gözüküyor. kurulum yapan varmı bilemiyorum forumdan cevap verirler umarım.?
  11. O

Soru Mi A1 e Miui rom kurabiliyormuyuz?

miui 9 sitede mi A1için 9,5,4,0 ODHMIFA 1,422 MB stable yayınlanmış bugün gördüm indirsek kurabiliyormuyuz telefona. kuran varmı bilgi verirmisiniz
Üst Alt