oskans kullanıcısının son içeriği

1. O

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba, redmi8a cihaz için Edl modda rom yüklemesi yapılacak dosyalar hazır müsait olan arkadaşımız yardımcı olabilir mi?
  2. O

Yardım Unlock mobil veri sorunu

Merhaba Arkadaşlar Redmi note 8 cihazımda unlock işlemi yapmak istediğimde mobil veri istemekte fakat imei çalışmadığı için mobil veride çalışmıyor farklı bir yöntem var mıdır.
  3. O

Soru Miflash tool hatası hk.

Evet hocam alt tarafta farkettim critical açık değilmiş
  4. O

Soru Miflash tool hatası hk.

merhaba arkadaşlar böyle bir hata alıyorum. Sebebi nedir acaba.
  5. O

Yardım Wifi açılma sorunu

evet global rom MimosaPudica
  6. O

Yardım Wifi açılma sorunu

Merhaba Arkadaşlar Mi 8 telefonunda wifi açınca kendini tekrar kapatıyor. Sorun tam olarak ne olabilir
  7. O

Yardım Redmi note 6 Pro Edl modu flash hatası

Merhaba Arkadaşlar Edl modunda mi flash ile rom yukleyince aşağıda ki gibi hata mesajı vermektedir. Çözümü nedir acaba
  8. O

Soru Neden EU Beta Rom kullanıyorum

Hocam eu romda stabil mi yoksa beta mi kurmaliyim.
  9. O

General Mobile Discovery "DiscoUpdater" Uygulaması v7.03.18

Bir zamanlar burası çok şendi :) sw33tking
  10. O

Yardım Mi band 3 uyanmama sorunu

Anladım peki bunun bir çözümü var mı peki :)
  11. O

Yardım Mi band 3 uyanmama sorunu

Merhaba Arkadaşlar Mi band 3 son güncellemelerle beraber kolumu kaldırınca uyanmama sorunu oldu bunu nasıl aşabilirim. Teşekkürler
  12. O

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Hocam ekran kilidi açma seçenegine basınca uygulama kapanıyor bilginiz olsun :)
  13. O

Yardım Bluetooth görünürlüğü kapatma

Teşekkür ederim cevap için fakat mi band 3 için degil telefon için bu özelliği sormuştum nedeni ise telefonun bluetooth herkes açık olarak görmekte hocam bir yanlış anlaşılma oldu sanırım
  14. O

Yardım Bluetooth görünürlüğü kapatma

Merhaba ardaşlar Mi band 3 aldım bluetooth üzerinden etkinleştirdim bir sorun yok fakat diğer cihazlardan görünmesini istemiyorum samsung cihazlarda olduğu gibi çihazlarda görünmeyi kapata biliyor muyuz Teşekkürler
Üst Alt