Orochi™ kullanıcısının son içeriği

1. Orochi™

Yardım Çin romdan eu rom ile kurtulabilinir mı?

Hyperos için mi topluluğu uygulaması üzerinden bootloader açma yetkisi aldinizmi ?
  2. Orochi™

Cihazdaki Fake romsa stock çin romuna geçince bootloaderin açılması lazım .
  3. Orochi™

Bence stock çin roma geçip bootloader acabilirsiniz , satıcılar çin romun uzerinde oynama yapıyorlar Mi flash ile stock çin romu atmayı deneyin .
  4. Orochi™

Soru Note 13 pro 5G 16/522 2312CRDA3C modeli hakkında

Forumda 2312CRDA3C kodlu 13 pro 5G 16/512 kullananlar varsa bir sorum olacak Bazı internet sitelerinde bu modelin UFS 4.0 dahili belleğe ve LPDDR5 Rame sahip olduğu yazıyor kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim .
  5. Orochi™

Mod HyperOS Türkçe Dil Paketi | v1

Kısa özet geçeyim 1. Bootloader açacaksınız 2. Cihaza uygun twrp yukleyeceksiniz 3. Magisk.apk dosyasını twrp ile yukleyeceksiniz 4. Magisk.apkyi cihaza uygulama olarak yukleyeceksiniz 5. Son olarak bu konudaki dil paketi magisk uygulaması içersinden modüller bölümünden yukleyeceksiniz.
  6. Orochi™

Mod HyperOS Türkçe Dil Paketi | v1

Magisk ayarlarından banka uygulamalarından rootu gizleyerek sorunu çözersiniz .
  7. Orochi™

Mod Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

Evet en son paylaştığınız baya bir eski sürümü MIUI 13 de kullanıyordum , sabah hyperos yükledim , yeni modül ile denedim oyunlardaki reklamları engelleyemedi bende adaway e geçtim :)
  8. Orochi™

3 defa test yaptım 22-23 oluyor birde siz deneyin ben baya eski bir sürümü kullaniyordum o bile oyunlardaki reklamları engelliyordu yeni sürümü yükledim oyunlardaki reklamlarda gelmeye başladı :)
  9. Orochi™

Test Ad Block - Toolz Burdaki yaptığım testlerde 140 reklamın 22 tanesini durdurabildi bilginize.
  10. Orochi™

Mod HyperOS EuROM Türkçe dil modülü Magisk/KSU - v24.01.29-dev

RN10Pro Sweet - android 14 Endonezya portunda Roma Modulu yükleyince araç çubuğundaki kısayolları siliyor , her yeniden başlatmada araçlar siliniyor bilginize. birde çeviri yapan arkadaşlar mesaj uygulamasındaki ( Normal ) yazan yeri Mesajlar olarak değiştirseniz daha iyi olmazmı
  11. Orochi™

Yardım Rom attıktan sonra servis yok yazıdı

Çin veya eu rom indirip içindeki modem.img dosyasını fastboot ile telefona yukleyeceksin.
  12. Orochi™

Yardım Rom attıktan sonra servis yok yazıdı

Global roma , eu romun modemini yükleyin sorun çözülüyor.
  13. Orochi™

Yardım MIUI 14.0.2 Nfc kart okuma Sorunu

Sorun MIUI 14 kaynaklı benim cihazın NFC donanımı için driver eksik gibi farklı cihazlarda sorun yok , ben 13.0.16 sürümüne geçerek sorunu çözdüm.
  14. Orochi™

Yardım MIUI 14.0.2 Nfc kart okuma Sorunu

Arkadaşlar MIUI 14.0.2 global/Endonezya sürümünde cihaz arayüzünde NFC kart okuma özelliği çalışmıyor ancak test menüsünde NFC kart okuyor ve harici nfc uygulamalari ile kartları okuyor , cihaza Endonezya ve global sürümlerini twrp ve fastboot ile birden çok kez yükledim ama sorun çözülmedi...
  15. Orochi™

Çözüldü [ÇÖZÜLDÜ] Miui kurarken status 7 alanlar buraya

uygulama Foruma Eklendi. http://www.forum.miuiturkiye.net/konu/mod-apk-discovery-reparition-tool.2957/
Üst Alt