orhan008 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım MI5 fake rom MIUI 8 güncellemesi için yardım

Teşekkürler. İnşallah halledebilirim
  2. O

Yardım MI5 fake rom MIUI 8 güncellemesi için yardım

Fiko hocam benim telde fake aynı sürümde Hepsiburada dan aldım unlock için mesaj geldi. Ama unlock islemlerini yaparken yeni kilit açma ekranına yönlendiriliyor (GO). Formdan birkaç yere yazdım kimse yardımcı olmadı. Gelen mesajı ekleyeyim.You've been granted the permission to unlock your...
  3. O

Rehber Bootloader Unlock Redmi Note 3 Resimli Anlatım

You've been granted the permission to unlock your device (Mi Account 165..........). Download Mi Unlock Tool at http://en.miui.com/unlock/ B040. Bana böyle bir mesaj geldi ancak unlock işlemi yapamadım. Bu hesabı yazacağım bölüm var mı yardım
  4. O

Yardım Mi5 Miui8 güncelleme ve güvenlik izin sorunu

Onay mesajı banada geldi ama bir türlü beceremedim zor bu işler bu şekilde sahte sürümle kullanmanın ne gibi sorunu olabilir
  5. O

Rehber Mİ Cihazları Rom Kurma Rehberi

Ustadım hepsiburadadan aldığım telefon güncelleme yapmıyor telefona sahte sürüm mı yuklemisler cihazın özelliklerini çekip atayım. Sahteyse ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  6. O

Rehber Bootloader Unlock Redmi Note 3 Resimli Anlatım

Mı hesabında cihazları tıkladığında tel No ve karşısında aktive edildi yazıyor bu durumda telefonun Unlock yapılmasına gerek var mı ? Bu arada telefon güncelleme yapmıyor.
  7. O

Yardım Mi5 Miui8 güncelleme ve güvenlik izin sorunu

Aynı problem bende de var sahte sürüm olabilir mi hepsiburadadan aldım böyle bisi yapabileceklerini düşünmüyorum
Üst Alt