onuryavuz333 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Redmi Note 13 Pro+ MİUİ Güncelleme Problemi

Kardeşim selamlar, öncelikle böyle bir konuyu açtığın için eline sağlık. aynı şeyi bende düşünüyorum. fakat direnç attırmak konusunda endişeliyim. bunun için şöyle düşünüyorum daha telefonu alamadım. 1. BootLoader açtırmak için başvuruda bulunup süre dolduktan sonra BL.yi açmak 2. ardından PC...
  2. O

Sohbet IMEI atmak için direnç değişimi yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz

eyvallah kardeşim. zaten artık root rom işi eskide kaldı benim için. muhtemelen alacağım cihaz MIUI 14 sürümü var. Hypros sürümüne güncelleme yapabilirim dolayısıyla eski IMEI veya IMEI atılmadan direk yapılıyor mu ona takılıyorum. malum nette bilgi kirliliği o kadar çok ki. teşekkür ederim.
  3. O

Sohbet IMEI atmak için direnç değişimi yapılması hakkında ne düşünüyorsunuz

Arkadaşlarım Abilerim Kardeşlerim... konu üzerinden bir kaç ay geçmiş olmasına rağmen telefon almaya mecbur kaldığım için konuyu tekrardan Hortlatma gereği duydum... yurtdışı Redmi Note 13 Pro + (plus) almayı düşünüyorum. Dolayısıyla; 1. MTK işlemcili olduğu için Direnç atılmadan IMEI atılıyor...
  4. O

Yardım Bildirim Geçmişini Nasıl Görebilirim

konuyu hortlatacağım ama hidden settings gibi uygulamalar için Root şartı var mı arkadaşlar? bende BT açık ama root yok. dolayısıyla Bildirim Geçmişini bu gibi programlarla açmaya çalıştığımda program kendi kendine kapanıyor. tşk.
  5. O

Yardım Redmi note 8 pro pil konusunda iyi olan rom hangisi

bu hangi Rom başkan.? yükleme talimatı var mı acaba ? Redmi note 8Pro rootlu olarak ? Teşekkürler
  6. O

Yardım Red Mi Note 8 Pro Şarj Sorunu

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta belirttiğim üzere son 4 5 günde telefonumda anlamsız bir şekilde şarj çok çabuk bir şekilde resmen Eridiğini görüyorum. Telefon rootlu En gereksiz uygulamaları telefon ve Google'ın kullanmadığım uygulamalarını sildim. Device Healt service ve bazı programları ya...
  7. O

Yardım redmi note 8 pro hızlı şarj problemi

merhabalar, son 4 5 gündür bende de her nedense bataryada aşırı bir süre azalma söz konusu ve nedenini bulamadığım halde çok hızlı bir bitiş başladı. kablolarda yada adaptörde sorun yok ama sürüm mü düşürsek acaba. konuyu görünce paylaşayım dedim.
  8. O

Mod MagiskHide Props Config v6.1.2 (Cihaz Sertifikalı Değil Çözümü)

Rehber - Google Play Store Cihaz Sertifikalı Değil Hatası ve Çözümü arkadaşlar Google Play Sertifika sonununa bu şekilde çözüm buldum. en son sayfadaki ekran fotosuna bakınız.
  9. O

Rehber Google Play Store Cihaz Sertifikalı Değil Hatası ve Çözümü

Red Mi Note 8 Pro da üstteki adreste bulabilirsiniz arkadaşlar
  10. O

Mod MagiskHide Props Config v6.1.2 (Cihaz Sertifikalı Değil Çözümü)

cevap bekliyoruz hocam 1612107300 Hocam benim telefon note 8 pro ama en son model seçiminde note 8 olanı seçtim sertifika problemi ortadan kalktı ama. umarım baska bir sorun olmaz. yoksa olur mu :) ?
  11. O

İpucu Mi Flash "Update sparse crc list failed" hatasının çözümü

Hocam çok çok teşekkürler. ayrıca arkadaşlardan ricam flash yaparken sağ alttaki flash.allbat seçeneğine tekrar tıklamaları.
  12. O

Mod [Android 10] Dolby Dijital Plus Kurulum

kardeşim ikinci linke tıklayınca Sayfa Hatası veriyor. bilgine
  13. O

Rehber Android 9/10/11 için Twrp+Root+Backup+Restore

Hocam tekrardan Selamlar. Herşey tamam sadece 2 sorum olacaktı. 1. Magisk gizlenmiyor maalesef. 2. Xiaomi SIM kart servisi etkinleştirme başarısız oluyor. Ne yaptıysam düzelmedi. Teşekkürler
  14. O

Rehber Redmi Note 8 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

merhabalar, Sim Bağlantısı kesilmesin demiştiniz peki bu durum Mobil Verinin kapanması yada Wi-Fi ye geçilmesi durumunda sorun olur mu ? ve Bootloaderin normal hard reset sonrasında kapatılması mümkün müdür ? Teşekkürler.
  15. O

Yardım redmi note 8 pro ön kamera (kameraya bağlanamıyor) hatası

kardeşim burada çok güzel anlatmış. hard resetten sonrabir daha o sorun kalmadı. sevgiler.
Üst Alt