olcaybayindir kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Mi5s Plus Kameraya Bağlanamıyor Hatası

Şöyleki tüm yazınsal işlemler denendi.farkli bir uygulama yükle kamera uygulaması yine açılmazsa ki bende öyle oldu kamera değişimi çok net.anakart falan değil emin ol.ben çözümü kendim buldum sipariş verim degistrdim. 1642630580 Umarim fayadasi olur👍😊
  2. O

Qnc ilgili olduğunu söylediler Bi kaç yazılımcı şuan bende normal calisyr. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. O

Yardım Mİ note 10 pro reboottan sonra trwp ye geçişi hk.

Bu mesaj forum yönetimi tarafından kaldırılmıştır.
  4. O

Yardım Mİ note 10 pro reboottan sonra trwp ye geçişi hk.

hocamlarım merhaba mı note 10 pro aldım yenı hedıye olarak. bl kılıdını actım. trwp yukledım.ardından magsıck yaptım rootladım. QFIL ıle qcn yedegını aldım ve bır kopya olusturarak jja.qcn buılder ıle yenı numaralarımı yazdım tekrar restore qfil ile ettıgımde trwtımp gerı dondu cıhaz.Halıyle...
  5. O

Bu sorun bendede var yardımcı olabilecek var mi
  6. O

Alış Mi 5s plus Anakart satan?

Merhaba xiaomi mi 5 s plus Anakart satana var mı? teşekkürler. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. O

Alış Mi 5 s plus

Merhaba xiaomi mi 5 s plıs Anakart satana var mı? teşekkürler. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. O

Soru Batarya Alacağım Yardım Edermisiniz ?

Adres vermem doğru bilmiyorum ama Xiaomi teknik servis var tahta kalede Fatih emin önü tarafında.valla sürekli kapanıyor su bnm.suan orijinalden farkı yok. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. O

Soru deleted

Hep sıfıra düşürdüm.zarae veriyor çünkü. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. O

Soru deleted

Çözüm yeni batarya.aynisini yaşadım ve değiştirdim.suan çok iyi. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. O

Soru Batarya Alacağım Yardım Edermisiniz ?

Aynısını xiaomi Tekno servise sordum LCD ekranina kadar zarar verebilirmis.kaldiki daha büyük takmaya çalıştığında boyutları Sknt yaratıyor. Buarda orijinalini 80 ila 100 TL ile değiştiriyorlar.ben geçen hafta hallettim o işi. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. O

Bilgisayara bağlanamiyorum.Data !!!

Teşekkürler [emoji4] MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. O

Bilgisayara bağlanamiyorum.Data !!!

Teşekkür ederim [emoji4] MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt