Nurulika kullanıcısının son içeriği

1. N

Yardım Redmi note 11 pro 5g(pissarro) yazılım sonrası kapandı açılmıyor

ya bayinin pcsine uzaktan bağlanıp yapıyordum bayi pissaro dedi o kadar attık cihaz viva çıktı viva rom attım açıldı angel~~ 1. kural bayiye hiçbir zaman güvenmeyeceksin
  2. N

Model tam okumuyor da pissaro diye çıktı DFT TR tools chimera hepsiyle denedim romu
  3. N

Detayli bakayım artık ben bir şeyi farkettim cihazın arka kapağında 5g yazmıyor Viva olabilir mi acaba Viva rom atacağım şimdi
  4. N

İyi günler elimde pissarro cihaz var cihaza pissarro romu MTK moddan attım cihaz kapandı açılmadı çin global India hangi romu atarsam atayım yazılımı full yiyor ama cihazda tepki yok bataryayı soklattim aynı birine sordum bu cihazda antirollback var düşük rom atınca telefon çöp oldu dedi bu...
  5. N

Çözüldü Mi 5s qcn

evet
  6. N

Yardım Parmak İzi Sorunu

kalibrasyon yapacaksın benim arkadaş öyle çözdü naylon falan takıyorlardı öyle birşeyler vardı sanki
  7. N

Yardım Mi Note 10 Yanlış Modem Dosyası Atıldı ( Acil )

Modem cihazın işlemcisini güncellemis eng atın açılmazsa jtag yapılması lazım ya da işlemci değişmesi lazım Ya da ufi ile full erase yazılım denemek lazım
  8. N

Yardım Parmak İzi Sorunu

merhaba kusura bakmayın mesajları geç görüyorum imeiyi atarken herhangi bir tool ile yedek almışsa onu yüklesin düzelir parmak izi eğer almamışsa persist atmak gerekiyor da yazılım içinde persist img yok onu farklı bir cihazdan çekmek lazım cihaz yok :)(sağlam cihaz yok)
  9. N

Yardım Parmak İzi Sorunu

orj imei dosyalarını geri yükledim parmak izi düzeldi
  10. N

Yardım Parmak İzi Sorunu

merhaba şuan başka bir cihazdan persist yedeği çekip kendi bozuk olan cihaza persist yazdıracağım olursa size yazarım siz herhangi bir çözüm bulabildiniz mi ?
  11. N

Soru X4 Pro 5G Global de Xiaomi Arama ve Kişiler

teşekkürler kilit bugun açılıyor bugün yükleme yapacağm
  12. N

Soru X4 Pro 5G Global de Xiaomi Arama ve Kişiler

Merhaba cihazın bootloader kilidi kapalı kilit açmadan (yazılımsız ya da magisksiz) bir şekilde xiaomi kişiler ve aramayı ekleyebilir miyim ?
  13. N

Yardım Redmi note 11 Pro 4g Her zaman açık ekran

merhaba bu uyku modu ekran kapanınca always on screen açılıyor ya oradaki ekran 10 sn sonra gidiyor ekran siyah oluyor onu nasıl ayarlayabilirim 1670059548 Her zaman açık ekranı açıyorum 10 sn sonra kapanıyor ekrana dokunduktan sonra tekrar 10 sn açık kalıp kapanıyor
Üst Alt