mzrkahmt39 kullanıcısının son içeriği

1. mzrkahmt39

Yardım Redmi Note 13 Pro 5G Güncelleme sorunu

bende de aynı durum mevcut. imei atılmamış sadece bl açık. alttaki sürümü clear all seçeneği ile yüklesem sorun çıkar mı? şebeke sorunu vs.
  2. mzrkahmt39

Yardım Note 13 Pro Güncelleme İndirmiyor

ne yüklemesi yapayım anlamadım 1711436112 alttaki sürümü clear all seçeneği ile yüklesem sorun çıkar mı? şebeke sorunu vs.
  3. mzrkahmt39

Yardım Note 13 Pro Güncelleme İndirmiyor

İyi günler arkadaşlar. Elimde 2312DRA50C model numaralı Yurtdışı IMEI kayıtsız BL açık Note 13 Pro 5G cihazı var. Güncelleme geldi. İndirmeyi başlat kısmına tıklandığında direkt uygulamadan atıyor. Başına gelen var mı? Sorun nedir ve çözümü var mıdır? Teşekkürler.
  4. mzrkahmt39

Soru Dirençsiz IMEI sonrası güncelleme.

İyi günler. Note 13 Pro 5G modelinde dirençsiz IMEI sonrası güncelleme veya sıfırlama yapınca IMEI silinmiyor diyorlar. Doğru mu acaba? Bu olayı yaşayan var mı?
  5. mzrkahmt39

Çözüldü Bölge değiştirerek güncelleme

Hocalarım yurtiçi RN 10 Pro mevcut elimde(TKFMIXM). Bölgeyi Hollanda yaparak MIUI 14'e yükselttim. Kafama takılan bazı sorular var. Telefonun garantisine sıkıntı çıkarır mı? Türkiye için gelecek olan güncelleme ile arasında farklar olacak mı? Bölgeyi şuan Türkiye yaptım herhangi bir sorun olur...
  6. mzrkahmt39

Soru RN 10 Pro Alt Çerçeve esnemesi

hocam bu arada garanti firmalarının yorumlarını okudum da pert ediyorlarmış cihazları 😁 böyle kullansam en doğru olanı yaparım bence. cihaz değişim falan yapmazlarsa çerçeve değişimi yaparlarsa cihazı çizerler falan hiç gerek yok ya. madem kronik sorun kullanmaya devam.
  7. mzrkahmt39

hocam hangi garanti firması yaptı bunu? acaba bende götürsem değişim yaparlar mı ya
  8. mzrkahmt39

Soru RN 10 Pro Üst Çerçeve Esnemesi

pek belli olmuyor hocam burdan bakınca.
  9. mzrkahmt39

bitti mi ki hocam.
  10. mzrkahmt39

Çözüldü MIUI sürümü hakkında soru

teşekkürler hocam😁
  11. mzrkahmt39

Arkadaşlar yaklaşık 25 günlük bir cihazım var. Jak girişi tarafında çerçeve esnemesi oluştu. Bastırınca gıcırdıyor falan. Kronik diyorlar ama böyle bir sorun yaşayan oldu mu aramızda?
  12. mzrkahmt39

Çözüldü Note 10 Pro Görüşme Süresi Hk.

Telefon uygulamasına girin. Yaptığınız görüşmenin üzerine tıklayın ve geçmişe tıklayın. Orada yaptığınız görüşmelerin süresi ekteki gibi ekranın sağ tarafında gözükecektir. Tabii Google Telefon uygulamasında geçerli bu.
  13. mzrkahmt39

Çözüldü MIUI sürümü hakkında soru

Arkadaşlar ekte görmüş olduğunuz üzere MIUI sürümü SKF ile başlıyor. Ama bazı RN 10 Pro cihazlarda burası TKF ile başlıyor ve onlara MIUI 14 sürümü gelmiş durumda. Nedir bu TKF ve SKF arasındaki farklar? Teşekkürler.
  14. mzrkahmt39

hocam değişim çıktı derken cihazı sıfırıyla mı değiştirdiler? bende de aynı sorun varda. jak girişi tarafında.
Üst Alt