mustafagokhankarabulut kullanıcısının son içeriği

1. mustafagokhankarabulut

MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

Yavaşlık sorunu telefonu kapatıp bir süre sonra açınca düzeldi sıkıntı yok.rom gayet güzel sadece klon whatsapp uygulamasında gelen resimleri açmıyor.format atmadım atarsam belki oda düzelir ama romdan memnunum.
  2. mustafagokhankarabulut

MIUI 12.5 [ROM][Android 11] [V12.5.7.0.RJKCNXM] Redmi K30 Pro/Zoom/Poco F2 Pro Xiaomi.eu | Stabil MIUI 12. 5 Enhanced

12.0.8 üzerine son çıkan 12.5 sürümü yükledim cihazda biraz yavaşlama oldu. sıfırlayıp tekrar kontrol edeceğim.
  3. mustafagokhankarabulut

Soru Ses yankı sorunu

Evet sorun bu şekilde. bu sorun büyük ihtimalle herkeste var ama çoğu kişi farkında değil.tiz seslerde yankı yapıyor, ayrıca normal telefon görüşmelerindede bu sorun var ama yankı çok az olduğu için dikkat çekmiyor.
  4. mustafagokhankarabulut

Soru Ses yankı sorunu

Aosp tabanlı custom rom yükledim yankı sorunu devam ediyor. yazılım güncellemesi sorunu çözmeyebilir. sorun donanımsal gibi görünüyor.
  5. mustafagokhankarabulut

https://forum.miuiturkiye.net/konu/poco-f2-pro-vowifi-nasil-acilir.89154/page-2
  6. mustafagokhankarabulut

Yardım Mi note 10 lite video görüşmelerinde yankı sorunu.

Haklısın bende elden çıkaracağım, farklı bir model bakacağım.
  7. mustafagokhankarabulut

Merhaba Telefona Aosp tabanlı custom rom yükledim sonuç yine aynı video görüşmelerde yankı yapıyor, bu nedenle gelecek herhangi bir güncellemenin bu sorunu çözeceğini sanmıyorum. yüksek ihtimal sorun donanımsal. ayrıca bu telefonu kullananların çoğunda bu problemin olduğunu düşünüyorum ama...
  8. mustafagokhankarabulut

Yardım Xiaomi eu Rom ve MMX mix Rom Uygulama Çökme Sorunu

Sende sorun yok poco f2 pro ve mi 10 için çıkan son iki stabil eu romlar çin kapalı beta üzerine inşa edildiği için bug dolu. son stabil versiyon 12.0.8 dir.stabil xiaomi.eu rom kullanmak istiyorsan şimdilik bunla idare etmen gerekiyor.
  9. mustafagokhankarabulut

Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Merhaba Forumlarda birçok kişinin bu sorundan bahsettiğini gördüm ama çözüm bulanı göremedim. aynı sıkıntı bendede var.Whatsapp,messenger vs farketmiyor hepsinde görüntülü görüşme yaparken ses karşı tarafa yankılı gidiyor.özellikle arkadan gelen çocuk sesleri gibi sesler karşı tarafa yankılı...
  10. mustafagokhankarabulut

Merhaba Forumlarda birçok kişinin bu sorundan bahsettiğini gördüm ama çözüm bulanı göremedim. aynı sıkıntı bendede var.Whatsapp,messenger vs farketmiyor hepsinde görüntülü görüşme yaparken ses karşı tarafa yankılı gidiyor.özellikle arkadan gelen çocuk sesleri gibi sesler karşı tarafa yankılı...
  11. mustafagokhankarabulut

Çözüldü İmei kayıtlı vs garantili poco f2 pro?

3600 tl ye kaçak aldım imei kendim kırdım. canavar gibi çalışıyor. 1500 tl fark çok fazla.benim şahsi görüşüm bu.
  12. mustafagokhankarabulut

Soru Ses yankı sorunu

bir arkadaş google asistanı kapatarak çözmüş; Ayarlar -googe - hesap hizmetleri - arama asistan ses - Ses - Voice match - google asistani kapatarak sorunu çözdüm bilginize
  13. mustafagokhankarabulut

Rom Redmi Note 9 Pro Türkiye Kararlı V12.0.2.0.QJZTRXM İndirme Bağlantısı

Merhaba Bu TR kodlu romlar resmi romlarmı oluyor.eğer resmi ise avrupa ve globalden farkı nedir. hindistan ve endonezya romdan farkı nedir. teşekkürler.
  14. mustafagokhankarabulut

Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

12.0.8 ve sonrasında çıkan iki stabil rom'da stabil değil.uygulamadan atmalar,yeterli depolama yeri yok sorunu, klonlu uygulamalarda sorun hep sorun.
Üst Alt