muratxiaomi kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom V8.1.6.0 Güncellemesi

Isınma konusunda gayet başarılı şarj için bir diyemiyecem anda yarın bakarım
  2. M

MIUI V8.1.4.0 Kararlı sürüm güncellemesi geldi

banada geldi ben de kuruyorum umarın daha iyi olur
  3. M

Kuranlar eskisini ve artılarını yazarlarsa sevinirim
  4. M

Bana da gelmedi mi4 lte
  5. M

ANDROİD VE MIUI

Sen bu tur şeyleri kafana takma elindeki canavar seni tatmin ediyor mu ona bak Güncellemeyle gelirsek hem miui güncellemesi hem de android güncellemesi alırsın önemli olan miui guncellemisidir. Eğer beta sürüm kullanıyorsanız her hafta güncelleme alırsınız eğer stabil global kullanıyorsanız...
  6. M

V8.1.3.0 Yeni Güncelleme

Benimki 3 gb ama bana da gelmedi
  7. M

V8.1.3.0 Yeni Güncelleme

eywallah gelsin kurayım ben de
  8. M

V8.1.3.0 Yeni Güncelleme

ısınma ve performans nasıl
  9. M

V8.1.3.0 Yeni Güncelleme

bana henüz gelmedi
  10. M

Anket Mi4 Halen Alınır mı ?

ben de mi4 3 gb olanı kullanıyorum şu anda 1500 tl civarındaki telefonlara taş çıkarır her yönüyle anlayacağın hiç tereddüt etmeden al ama 2 gb lık modelde aynı performansı alarmısın bilemiyorum.
  11. M

Mi4 Version: V8.0.3.0.MXDMIDG (MIUI8)

bu güncelleme ile ısınma ve şarj problemi tekrardan başladı 2 gündür kullanıyorum keşke yüklemeseydim
  12. M

Yardım Facebook canlı yayın donuyor

Yardım edecek bir vatandaş yok mu
  13. M

Mi4 kullanan arkadaşlar bir faceden canlı yayın yapıp çalışıp çalışmadığı test edebilirler mi eğer sıkıntı sadece bendeyse ona göre bileyim
  14. M

Yardım Mi4 lte kullananlar

Mi4 lte kullanan arkadaşlar benim telefonunda Facebook canlı yayın yapamiyorum daha doğrusu tam canlı yayına başlayacak donuyor bu sorun herkestemi var yoksa sadece bende mi var yada neden kaynaklı olabilir
  15. M

yeni stabil güncelleme gelene kadar bekleyecem hâlâ devam ederde bu sorun beta roma geçecem aslında mi4 beta rom kullanan varsa onlar bir denerse en azından hatanın nerede oluğu anlaşılır çünkü başka general mobile olsun samsung olsun aynı bulunduğumuz ortamda onlarda bır sıkıntı yoktu
Üst Alt