mstfmirac kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Poco X3 NFC Imei atma

Evet M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. M

Yardım Poco X3 NFC Imei atma

Sadece sım 2ye atılıyor yani tek sim M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. M

Yardım Google otomatik bilgi doldurma sorunu

Bende herhangi bir durum söz konusu değil 12.0.9 pulse yüklü M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. M

Yardım Google otomatik bilgi doldurma sorunu

Google klavye yükleyiniz. M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. M

Soru Mi 9 lite custom rom

Merhabalar Mi 9 Lite cihazımız var Mıuı10 sürümünde imei atıldı. Custom Rom yüklersek imei uçar mı ?
  6. M

Rom OneOs (Miui 12.5) 21.8.30 Mi10T - Mi10T Pro - K30S ULTRA (Android11)

Güncelleme gelmiş sistem güncellemesi kısmından inidiriyor kendısı mı yukluyor yoksa ben mı TWRP üzerinden yükleyeceğim ???
  7. M

Soru Mİ 10T Pro Evo Rom AOSP

hala öyle 1627901550 Kamera konusunda BERBAT Şuan OneOs indiriyorum onu kullancağım bayağı bi övgü almış
  8. M

Soru Mİ 10T Pro Evo Rom AOSP

Merhabalar. Aosp Evo kullanıyorum. Anxcamera yükleyebiliyor muyuz ? Video ve fotoğraf çok fazla çekiyorum beklentimi karşılamıyor.
  9. M

Soru Problemsiz şarj performansı güzel ve kamerası sorunsuz hangı yazılımı yüklemeliyim

Endonezya mantıklı gibi onu denicem sık sık rom deneyemem işimden dolayı maalesef
  10. M

Soru Problemsiz şarj performansı güzel ve kamerası sorunsuz hangı yazılımı yüklemeliyim

kilidin açılmasına 168 saat var açılınca bi yükleyelım deneyelım custom olarak ne kullanabiliriz kamerada sorunsuz olmak şartı ile
  11. M

Aldığımdan beri böyle sıfır aldım cihazı şarj kafası ufak ama büyük 33w değil ondan kaynaklanıyor olabilir mi ?
  12. M

Mıuı arama ve mesajlar var dımı o rom da ? 1626243013 Şarj durumundan müzdaribim çok çabuk bitiyor günde 2 kere şarja takıyorum 90hz sabit oyun vs yok sadece sosyal medya ve whatsapp. bu kadar şarj tüketmesi normal mi ?
  13. M

Arkadaşlar selamlar. Kilidimizi açtık sorunsuz, problemsiz şarj performansı güzel ve kamerası sorunsuz hangı yazılımı yükleyelım lınk ıle beraber sunarsanız çok sevinirim. teşekkürler :)
  14. M

Rom dotOS v5.1.1 POCO X3/NFC [11] [FanEdition]

Teşekkürler Hocam cihazı şu an sattım. IPhone 11 Aldım. artık bir diğer Xiaomi günlerimizde görüşmek üzere sağlıkla kalın. :)
  15. M

Rom dotOS v5.1.1 POCO X3/NFC [11] [FanEdition]

Oyunlarda tam ekran olmuyor hocam herhangi bir ayarı vs varmıdır acaba
Üst Alt