mryusufcan kullanıcısının son içeriği

1. mryusufcan

Yardım Bildirimlerim gelmiyor

Sorun bendede var ne yapmalıyım
  2. mryusufcan

Yardım Aynı mesaj defalarca gidiyor

bende de aynı sorun var mi 10t lite ne yapmalıyım
  3. mryusufcan

Gcam Gcam arayışı

Merhaba arkadaşlar uygun düzgün gcam nerden bulabilirim?
  4. mryusufcan

Uygulama Telefon Ekranını Bilgisayara Yansıt ve Tüm İşlemleri Yap ( SCRCPY ) Ücretsiz

Arkadaşlar varsayılan olarak scrcpy --bit-rate 2M --max-size 800 komutu ile başlasın istiyorum bir yolu var mı her seferinde powershell acıp yazmak zor oluyor. Bir de şöyle yazmış mod ne anlamadım. Turn device screen off (keep mirroring) MOD+o
  5. mryusufcan

İnceleme Hafıza ve RAM dostu, kullanışlı ve işlevli harika android uygulamalar

Freezer uygulamasını konunuz sayesinde öğrendim kullanıyorum teşekkür etmek istedim.
  6. mryusufcan

Yardım Nfc yanlış uygulamayı açıyor

macrodroid kullanıyordum ancak nfc ile işim olmadı hiç komut falan vermedim. şimdide sildim denedim. Yine olmadı :( 1602657604 Komut, nfc ayar sıfırlama vs tarzında yapabileceğim bir şey var mı?
  7. mryusufcan

Hocam o kısımda istanbulkart ve bonusflaş çıkıyor kuveyttürk gözükmüyor bile. Ne alaka açılıyor anlamış değilim sildim yükledim kuveyti değişen bir şey olmadı.
  8. mryusufcan

Merhaba arkadaşlar NFC ile İstanbul kart yüklemesi yapmak istiyorum ama kartı her dokundurduğumda Kuveyt Türk uygulaması açılıyor Hangisi açılsın diye sormuyor varsayılan da değil sorun nedir nasıl düzeltilir yükleme yapadim bunun yüzünden eskiden böyle değildi ne oldu bilmiyorum
  9. mryusufcan

Yardım Mi9T Cihazımı Bul çalışmıyor

Google servisi çalışmıyor mi olan değil ki 1601231887 Çok iş çıkıyor öyle de :(
  10. mryusufcan

Soru Instagram Unfollow ve analiz uygulması önerisi

Hesap çalınma olayları olmuyorsa farketmez :D
  11. mryusufcan

Yardım Mi9T Cihazımı Bul çalışmıyor

Değiştirmedim hocam
Üst Alt