mosit kullanıcısının son içeriği

1. mosit

Rehber Miui 12-13-14 Global Tema Uygulaması + Global İçe Aktarma Özelliği

Hocam benim birkaç tane vazgeçemediğim var onlar da çin mağazasında o yüzden sordum. Yolunu biliyor musunuz?
  2. mosit

Rehber Miui 12-13-14 Global Tema Uygulaması + Global İçe Aktarma Özelliği

Global mağaza yüklü Redmi 9S cihazda ben ise çin tema mağazasını yüklemek istiyorum izin vermiyor. Bunu yüklemenin bir yolu var mıdır?
  3. mosit

MIUI 12 Redmi Note 9 4G / Redmi 9T / Redmi 9 Power [ Lime ] - Global Kararlı Rom V12.0.4.0.QJQMIXM İndirme Bağlantıları

Anneme yeni 9T aldım da bu cihazlar ortak yazılım mı kullanıyor acaba? Ben eu stabil rom yüklemeyi düşünüyorum da yazılımı tam olarak bu mudur? xiaomi.eu_multi_HMNote94G_HM9T_V12.0.11.0.QJQCNXM_v12-10.zip
  4. mosit

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Ben de K20 pro 8/128 sahibiyim 2 seneye yaklaştı cihazda en ufak sorun yaşamadım çok şükür. Bir 3 yıl daha bu cihaz beni mutlu edecek özelliklere sahip. Eu rom kurdum cihazım Mi 9T Proya da döndü. Şu an gayet stabil ve kullanışlı. Hala herkese tavsiye ederim.
  5. mosit

Madalya Sitemizi Tanıt Madalyayı Kap

Madalya hala veriliyorsa memnun olurum hocam. Sadece madalya için yapmadım bu forumdan çok faydalandım. Madalya olmasa bile canınız sağolsun yine severek paylaşırdım.
  6. mosit

Yardım Wifi açık fakat bağlantı kopuyor

İp veremiyordur modem. İp veremeyince kopar yeni ip verip kapatıp açınca tekrar bağlanıyordur. Nette telefona elle ip verme diye aratıp sabit ip verin düzelir.
  7. mosit

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Allaha emanet olun.
  8. mosit

Mod Mod - XPeria Keyboard [iPhone, Samsung, LG Temalı]

Başka modüler varsa link alabilirim. Teşekkürler bu klavye muazzam.
  9. mosit

Çözüldü Apk yüklenmiyor

Allah razı olsun kardeşim bu şekilde çözdüm sorunu
  10. mosit

Rom Hangi Romu Önerirsiniz ?

Eu 12.0.3
  11. mosit

Soru Mi 9T Pro'yu nasıl bilirsiniz? - IPhone'dan geçiş işlemi

Mi9t Pro 8/128 kullanıyorum iphone hikaye arkadaşlar çok net.
Üst Alt