mobile_phone47 kullanıcısının son içeriği

1. mobile_phone47

Rehber MIUI 13-14 İçin Pil Tasarruf Önerileri (Root Gerektirir)

Ya hocam hep rahatsızlık veriyorum bende biraz acemiyim😅 kusura bakmayın😊 yeni sorum şu grafik işlemcisini güncelledikten sonra ekranda hatalar oluşmaya başladı nasıl çözebilirim?
  2. mobile_phone47

Anladım hocam bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim umarım ekran sürem uzar 😃
  3. mobile_phone47

Anladım hocam ben yakınlık sensörünü kapattım ve açmak istiyorum termuxa hangi kodu yazayım ve son bişey daha soracam bu söylediğiniz şeyler hyperos port rom içinde geçerli mi?
  4. mobile_phone47

Hocam hangi kerneli indirilelim çözemedim 5 tane sürüm var çünkü
  5. mobile_phone47

Rom HyperOS Weekly OS1.0.24.1.15.DEV | PORT ~ MİATOLL

Şarj süresi nasıl ve stabil mi ayrıca 3.0GHz doğru mu?
  6. mobile_phone47

Yardım Titreşim

Motor var hocam titreşimle ilgili olan kısım odur
  7. mobile_phone47

Rom MIUI PURE 14.0.4.0 A13 PORT Rom

Hocam romdan çok memnun musunuz ve bir eksikliği yada bir sıkıntısı var mı acaba?
  8. mobile_phone47

Soru Rehber uygulaması

Anladım hocam sağolun
  9. mobile_phone47

Soru Rehber uygulaması

Hocam acaba telefonun güncelleyici uygulaması ile Endonezya romuna geçersem IMEI silinir mi? Bl kilidi açık bu arada.
  10. mobile_phone47

Soru Redmi Note 9 Pro' ya MIUI 13 güncellemesi yapılırsa brick olur mu?

Anladım bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim
  11. mobile_phone47

Soru Redmi Note 9 Pro' ya MIUI 13 güncellemesi yapılırsa brick olur mu?

Merhaba arkadaşlar bu ve başka forumlarda baya bir aradım ama bir türlü bulamadım sorum şu: BL kilidi açık rootsuz imei repair yapılmış Redmi Note 9 Pro ya OTA yoluyla MIUI 13 güncellemesi yapılırsa cihaz brick olur mu çünkü Note 9'a yapılmaması gerektiği söylenilmiş acaba bu durum note 9 pro...
  12. mobile_phone47

Yardım Redmi de bildirim paneli

Merhaba arkadaşlar, sorun şu: Mesela WhatsApp' tan yada mesajlardan bir bildirim gelince hem bildirim panelinde gözükür hemde uygulama simgesinin üzerinde kırmızı bir sayı olur (artık ne kadar mesaj gelmişse) ama bildirim panelinden gelen bildirimi silince uygulama simgesinin üzerindeki sayıda...
Üst Alt