mitsuya kullanıcısının son içeriği

1. mitsuya

Soru S22 Ultra Exynos server kayıt

StreX Muhtemele sorunun cevabı belli ancak yine de bir sorayım; server kayıtın pil performansına olumsuz bir yönde etkisi var mı?
  2. mitsuya

Yardım Kasıtlı olarak GpU hızı düşürülüyor

8+ Gen 1'in konabess desteği var mı? 1702241740 Vardır yüksek ihtimalle, çinli forumlarda detaylıca araştırmanız lazım.
  3. mitsuya

Aynen öyle. Kullandığınız cihazın 14 Pro ayarındaki kamerasının keyfini çıkartın, muazam displayinin keyfini çıkartın, malzeme jkalitesinin keyfini çıkartın. Takılmayın böyle şeylere. Hadi Android 8-9-10 falan olsa neyse ama Android 14 ve One UI 6 diyoruz. :)
  4. mitsuya

S23'üm olcak ve sadece kişiselleştirebilmeyi (arabirime gereksiz şeyler ekleme rengi değiştirme cart curt) geliştirecekleri Android 15 almamasını takıcam öyle mi? Yapmayın hocam, boş verin. Kullandığınız cihazın keyfini çıkartın. Android 12, 13 ve 14 arasındaki farka bakarsanız ne kadar az...
  5. mitsuya

Ben de Android 12 falan sandım hocam, Android 14 ve One UI 6.0 gibi dopdolu bir sürümün var işte, minimum 10 sene devam eder güncelleme desteği. Çözümünü ararsın ama kafaya çok takma, insanlar Android 9'lu S7 Edge kullanıyor hala, taş gibi sürüm ve taş gibi cihaz. 1702239295 Model neydi bu arada?
  6. mitsuya

Salıver sen de hocam. Zira Android 8 bile nerden baksan yeterli bir sürüm ve bütün uygulamalara desteği var (bilinmeyen bazı uygulamalar çıkabilir, onlar istisna, zira kaç yıllık sürüm.) Sizin şu an bulunduğunuz sürüm nedir?
  7. mitsuya

Hocam zaten Samsung'larda bunun çözümü varmış. Samsung'un bir yazılımından manuel olarak bildiğin orjinal güncellemeyi kurabiliyormuşsun, ROM'la falan ilgisi olmadan. 1702237716 Bu arada konudan bağımsız Watch 5 ve Buds nasıl çalışıyor?
  8. mitsuya

Anladım, teşekkürler. Şu an evde A5 2017 var fakat hiçbir şekilde açılmıyor. Bu olur mu? Eğer olmazsa dediğiniz gibi ucuz bir cihaz alır geçerim. Teşekkürler yardımcı olduğunuz için. StreX H.kadioglu
  9. mitsuya

Klonun ne demek olduğunu biliyorum da nasıl çözeceğimizi ya da çözerken tekrar ücret karşılayıp karşılamayacağımızı anlayamadım. Zira bu konularla zerre alakam olmadığı için açtım konuyu, benim anlayabileceğim terimler kullanabilir misiniz?
  10. mitsuya

Peki bunun patlama ihtimali nedir tam olarak?
  11. mitsuya

Soru Eski Amiral Gemisi ?

Güzel dostum benim, öncelikle teknoloji çok büyük bir kavram, telefondan ibaret değil. O SoC dediğin modüllerin fablarını, yaktıkları wattı sorsam o ne diye sorar kalırsınız. S9'a geçerse bataryada downgrade olur, bunun dışında sağlam bir upgrade alır, özellikle kamerada, amiral gemisi...
  12. mitsuya

Soru Eski Amiral Gemisi ?

Biyolojik varlık değil bunlar. O cihazın 4-5 yıllık olması herhangi bir sorun teşkil etmiyor. SoC'un gücüne bağlı hala kullanım ömrü uzun. Zira bırakın S10'u, Galaxy S8-S9 alsanız bile M14 gibi cihazlardan daha iyi deneyim yaşatacağı aşikar.
  13. mitsuya

Biçilen fiyat maksimum ne kadar olur?
  14. mitsuya

H.kadioglu U sürümüne bağlı olarak güncelleme düşmesi gidebilir diyenler var. Bunun doğruluğu nedir?
  15. mitsuya

Teşekkürler. Cihazı aldığımda buradan iletişim kurmam yeterli o zaman değil mi? Server kayıt işlemi yapılırken hata olma oranı ya da direkt işlemin gerçekleşememe oranı nedir?
Üst Alt