MetinTR kullanıcısının son içeriği

1. MetinTR

Rom Kullandığım en iyi rom

O romlarda animasyon hızı Rahat olarak ayarlı geliyordu. Ayarlar - Ana Ekran'da animasyon hızı ayarı olması lazım bakın isterseniz.
  2. MetinTR

Telegramda cihazın kanallarından hocam.
  3. MetinTR

Güncel strix 4.14.341 a14 qpr2 uyumlu. https://cdn.discordapp.com/attachments/1017897128602910803/1238481327708307506/Strix-4.14.341-openela-KernelSU-11778.zip?ex=663f711e&is=663e1f9e&hm=9dc1ced55717171ac1239c07e0edd777569f9b988b1475f2239b2118be01540f& KSU'lu...
  4. MetinTR

Yardım Redmi Note 10 Pro Rom Önerisi (acil)

Kurulum esnasında ısınma çok normal. Eğer kasma donma oluyorsa ekran ayarlarındaki bulanıklaştırmayı kapatabilirsiniz. Hızlı şarj için maalesef farklı kerneller kullanmanız lazım. Strix, Skiddie, Sleepy var şu an piyasada qpr2 uyumlu.
  5. MetinTR

Yardım Şarj Çok Hızlı Tükeniyor (Battery Drain) | Redmi Note 10 Pro EU Rom

Zelo CreamPieCow'un kernelsu olmayanı kullanırsanız asla patlamıyor deepsleep. Ancak android 14 qpr2 ile zelo çalışmıyor şu an. Başka deepsleep patlamıyor diyebileceğim kernel yok. Hemen hepsini denedim: Strix, Sleepy, crdroid stock kernel, Skiddie. Ayrıca deneyim ettiğim kadarıyla KernelSU da...
  6. MetinTR

Soru Güncelleme desteği

Redmi Note 10 Pro/Max global india bütün pazarlar için EOL oldu. Güncelleme yok artık.
  7. MetinTR

Bu romların içinde a14 qpr2 adına konuşursam Crdroid blur açarsanız fena halde kasıyor, EvoX'da bildirim geldiğinde veya qs paneli açtığınızda systemui reboot veya direkt cihaz rebootu sorunu var. Calyx ise bildiğim kadarıyla en sorunsuz romlardan şu an LineageOS ile birlikte. Tek eksik...
  8. MetinTR

Calyx de iyidir ancak özelleştirme beklentiniz varsa karşılamaz. Ayrıca rom google hizmetleri ile değil MicroG ile geliyor.
  9. MetinTR

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Geçmiş olsun hocam :D Root varsa kafaya takılacak şey değil.
  10. MetinTR

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Hiç gerek yok key attestation uygulamasını yükleyip ss atın söyleyeyim size keyler uçmuş mu uçmamış mı :D Telefonu ilk aldığım zamanlar ben de bu hataya düştüm.
  11. MetinTR

Yardım Note 10 Pro Sessizden Sesliye Geçişte Çıkan Sesi Kapatma

Hocam magisk, ksu veya apatchda sağ altta modül kısmı var oradan yükleyebilirsiniz.
  12. MetinTR

Yardım Note 10 Pro Sessizden Sesliye Geçişte Çıkan Sesi Kapatma

Hocam bunun modülü var konuyu görünce baktım biraz bulamadım. Eğer bulursam atacağım buraya. Cihaz rootlu mu bu arada? Modülü buldum ekledim. Daha önce denemedim ben qs panel için çalışıyor ancak ses panelinde çalışmadığı söyleniyor.
  13. MetinTR

Evet bir sorunu düzeltmek için başınıza daha büyük bir sorun alıyorsunuz :D Persist dosyası flashladıktan sonra cihazdaki TEE keyler uçar ve bu keyler uçtuktan sonra asla geri getiremezsiniz. Eng rom ile yöntem var benim de kullandığım ama artık o da banlandı google tarafından. Bu keyler...
  14. MetinTR

Hocam o "cihazı bul depolama alanı hasarlı" hatasını çözmek için Android 12 AOSP rom flashlayın ardından Miui'a geri dönün. O hata olduğu sürece play integrity sertifikasında sorun yaşarsınız. Bootloader kilitleseniz bile o hata varken cihaz cts sertifikası alamaz. Ha benim bunlar çok umrumda...
  15. MetinTR

Çözüldü Redmi Note 10 Pro Global Sürekli Yeniden Başlatma Sorunu

Ben de bir dönem aynı şekilde yaşadım bu sorunu ancak farkettim ki güç tuşum içeride takılı kalıyormuş. Bu durum olduğunda güç tuşuna sağlam bir şekilde bastırıp açmayı deneyin cihazı.
Üst Alt