Metin kullanıcısının son içeriği

1. Metin

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

Yurtdışı cihazlarda yaşıyorum sorunu.. Aynı zamanda Google hesabımı eklediğim tüm cihazlarda aynı sorunu yaşadım. Google hesabını kaldırıp denediğim zaman giriş yapmama izin verdi. Ama yurtdışı cihazlarda sorun devam ediyor.
  2. Metin

HyperOS Miui_RUBYIDGlobal_OS1.0.2.0_Mod by Promeo123 A14

Memnunum hocam, sıkıntı yaşamadım.
  3. Metin

https://miuitn.online/MIUITN/Ruby Ruby için gayet tatmin edici, dönüp dolaşıp geliyorum buna :) 2.2 sürümü.
  4. Metin

Yardım Bu hesabi kullanmak icin resmi whatsapp uygulamanın olması gerekiyor hatası

Bende hiç kimse gözükmüyor. Zaten kullandığım cihazı, 2. Cihaz olarak bağladım ve uygulamaya giriş yaptığım telefondan kaldırdım whatsapp uygulamasını. Bakalım güncelleme filan belkii düzeltirler, ne bileyim artık aklıma bişi gelmiyor :)
  5. Metin

Yardım Bu hesabi kullanmak icin resmi whatsapp uygulamanın olması gerekiyor hatası

Çok acayip bir sorun bu.. Cihaz yada numara ile ilgili olduğunu sanmıyorum ben.. Çünkü 3 Xioami cihaz ve Windows ile emülatör üstünden denedim Resmi WhatsApp kullanın hatası verdi. Başka WhatsApp hesaplarına giriş yapabiliyorum. Hiçbir sıkıntı yok. Çok eski bir lg cihazdan denedim oldu ve...
  6. Metin

Idare eder, biraz takılmalar var ama belki zamanla oturur bilmiyorum. Rom değiştirdim zaten :)
  7. Metin

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

Bu sorunumu çözdüm ikinci cihaz olarak bağladım. Çok eski bir lg cihazdan denedim oldu ancak bu seferde kişilere erişim izni vermiyor, kişilere ulaşamıyorum maalesef. Ne lanet bir sorun bu ya :D Kullandığım cihazdan başka whatsapp hesaplarına giriş yapabiliyorum o konuda sorun yok. Saçma sapan...
  8. Metin

Miui TN kullanırken bugün sabah Miui global mod 1.0.2.0 kurdum.. Ancak WhatsApp uygulamasını kullanamıyorum. Giriş yapmak için resmi WhatsApp uygulamasına sahip olmanız gerekir diye bir uyarı geliyor.. Zaten Play Store üstünden indirdim.. Miui TN Kullanırken yine resmi uygulama kullanıyordum. 3...
  9. Metin

Yardım WhatsApp Uygulamasına Giriş Yapamıyorum

Miui TN kullanırken bugün sabah Miui global mod 1.0.2.0 kurdum.. Ancak WhatsApp uygulamasını kullanamıyorum. Giriş yapmak için resmi WhatsApp uygulamasına sahip olmanız gerekir diye bir uyarı geliyor.. Zaten Play Store üstünden indirdim.. Miui TN Kullanırken yine resmi uygulama kullanıyordum. 3...
  10. Metin

Romu kurdum hocam, şu an için iyi gidiyoruz bakalım. Teşekkür ederim.
  11. Metin

Deneyen arkadaşlar, nasıl bir rom olduğu hakkında bilgi verebilir mi?
  12. Metin

Sohbet Sohbet köşesi

Geceniz güzel olsun hocam, cümleten iyi geceler.
  13. Metin

Rom Ruby MIUI TN V2.2 Custom Rom

Anlattığım şekilde yaptığım zaman kurulumu, ben de sorun olmadı hocam.. Sizde neden böyle bir sorun yaşandı, bilemiyorum.
Üst Alt