methcnnbs kullanıcısının son içeriği

1. methcnnbs

Rom HyperOS Venom Port Vili (Mi 11T Pro)

Hocam kangaroox kerneli aosp Roma nasıl flashlarız yükledikten sonra sürekli mi logosunda kalıyor.
  2. methcnnbs

Soru Kernel yükleme

Arkadaşlar kangaroox aosp kerneli crdroide kurmaya çalışıyorum kurduktan sonra telefon açılmıyor mi logusunda sürekli restart yapıyor. Bilen biri varsa yardimci olursa sevinirim.
  3. methcnnbs

Çözüldü xiaomi 11T Pro driver sorunu

Hocam crdroidin resmi sitesinden romu boot dosyasını vendor_boot dosyasını ve gapps dosyasını indirin. Aşağı linki bıraktım. https://crdroid.net/vili/10 Ardından telefonu fastboot moduna alın. Sırasıyla CMD ekranını açın pcden fastboot flash boot boot.img fastboot flash vendor_boot...
  4. methcnnbs

Çözüldü xiaomi 11T Pro driver sorunu

Hangi sürümü kuracaksiniz android 14 olan versiyon mu?
  5. methcnnbs

Çözüldü Crdroid magisk yükleme

Apk dosyasını zip yapıp yükleniyormuş çözüme kavuşturdum konu kapanabilir.
  6. methcnnbs

bu işlem işe yaramıyor romu tekrardan kurmak zorunda kaldım telefon açılmıyor. bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.
  7. methcnnbs

Arkadaşlar crdroid ROM kullanıyorum bu cihaza geçtiğimden belli hiç magisk yüklemedim. Nasıl yükleyebilirim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  8. methcnnbs

Rehber Android sistem ve pil optimizasyonu {Android 7-13}

Aosp romlar da USB debugging secure settings neresi arkadaşlar bilen var mı geliştirici seçeneklerinde bulamadım.
  9. methcnnbs

Yardım Xiaomi 11t pro şarj kesiyor

Hocam benim de kısa süre önce başıma geldi hızlı şarj aletini takınca hızlı ya geçmiyordu ara sıra da kesiyordu şarj olurken. Başka bir şarj aletini denedim onda da hızlı ya geçmedi aynı şekilde kesilmeler oluyordu. Telefoncuya götürdüm belki şarj yeri bozuktur diye. Adam iğneyle şarj yerini...
  10. methcnnbs

Soru Xiaomi 11T Pro HyperOS Global sürüm ne zaman yayınlanır?

Yanlış yok hocam eea romda da global yazar. Arkadaşın romu global eea rom. TKDEUXM koddan belli oluyor.
  11. methcnnbs

Soru Xiaomi 11T Pro HyperOS Global sürüm ne zaman yayınlanır?

Global rom değil eea sürümü sizinki ve eea sürümü için hyperos yayınlandı hocam. Alttaki linkte arkadaş paylaşmış. https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-11t-pro-vili-eea-kararli-v1-0-1-0-ukdeuxm.149636/ Cihazınızın bootloader kilidi açıksa oto'dan güncelleme yapılmıyor deniyor ama ne...
  12. methcnnbs

Çözüldü 67w adaptör 120w max gösteriyor.

Hocam bende yeni aldım 67w %20 de takıyorum 20-22 dakika arasında %100 oluyor
  13. methcnnbs

HyperOS Xiaomi 11T Pro (vili) – EEA Kararlı V1.0.2.0.UKDEUXM

Hocam dirençli cihazda bu model için fastboot,twrp ve otodan güncelleme rom yükleme işleminde sıkıntı olmuyor. Yalnız hyperos güncellemeleri kilidi açık cihazlarda olmuyor fastboot'tan yüklemek gerekiyor deniyor. Bilgisi olan arkadaşlar yazacaktır.
  14. methcnnbs

HyperOS Xiaomi 11T Pro (vili) – EEA Kararlı V1.0.2.0.UKDEUXM

Hocam advanced menüsünden flash current twrp yazan yeri yükler gibi yapın öyle kalıcı oluyor.
Üst Alt