mbak63 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Xiaomi 14 ultra bootloader

merhaba hayirli olsun.ne kadara aldiniz acaba
  2. M

Yardım iphone 15 e sim

merhaba.arkadasim yeni bir iphone 15 aldi.tek fiziki sim ve e simli model.yalniz ayarlar hucre kisminda e sim ekleme yok.arastirdim biraz btk yi arayanlar apple mail atanlar olmus.daha pratik bir yontem bilen var mi tesekkurler
  3. M

Yardım Mi 13ultra global rom kasma sorunu

direnc islemi yapildi mi ?
  4. M

İnceleme 13 Ultra ile bazı çekimler.

vodafone
  5. M

İnceleme 13 Ultra ile bazı çekimler.

resimler cok iyi elinizd saglik,suan bendede 13 ultra var band 20 nin eksikligini cok fena hissediyorum,k60 proda kullandim onda zerre hissetmezken bunda aramalara gec baglanmalar konusmalarda ses kesilmeleri cok canımı sıkıyor
  6. M

Soru Server Kayıtlı S23 Ultra mı almak daha Güvenli yoksa Direnç Kayıtlı Xiaomi 14 Pro almak mı?

14 proya henuz imei atilip atilmayacagi belli degil hocam,imei atilabilirse cogu arkadas s23 ultra demis ama benim tercihim 14 prodan yana,hem kayit ucreti daha dusuk olur hem daha guncel bir cihaz.ama imei durumu netlesmeden almayin.direnc konusuda sizi korkutmasin duzgun biyerden yaptirirsaniz...
  7. M

Çözüldü Bükülen telefon

ben bu konuyu xioamide cok duydum ufak bi dusmeyle kasa yamulmalari cok sacma.arkadaslaeinda dedigi gibi bence cok kurcalamayin ekran kirilabilir veya batarya zarar gorebilir.bu sekilde kullanin hocam
  8. M

Soru gereksiz uygulamaları romdan nasıl silerim

onlari zaten kaldirabiliyosnz
  9. M

Soru Xiaomi 14 pro vs Vivo X100 Pro Vs Redmagic 9 Pro+

13 ve 13 ultraya geleli cok oldu zaten ama proya gelmedi,kismen 12 ye atanlarida duydum ama 12 proyada gelmedi.14 e geldigini duymadim ben sahsen.cok fazla risk oldugu icin atilmiyodur ki arrik 14 serisiyle botloaderi bile acmak kolay degil.direnc islemindede anakart mudahalesi olacagi için...
  10. M

Soru Xiaomi 14 pro vs Vivo X100 Pro Vs Redmagic 9 Pro+

vivolara kayit yok,redmagic 8s prolarin kaydi vardi ama 9 pronun var mi veya gelir mi bilmem,ama kayit olsada onermem 9 pro plusi hem piyasasi yok hemde o kadar para vereceksnz ama kamera yazilim ve piyasa konusunda Xiaominin cok gerisinde kalacak. secenekler arasinda en iyisi 14 pro.su an icin...
  11. M

Soru s23 ultra server kaydi

size zahmet ozelden atin hocam
  12. M

Yardım Yakınlık sensörü ters çalışıyor

toz kir felan girmis olabilir veya sensörün ustu lekelenmistir.temizletin bi guzelce
  13. M

Yardım S23 ultra vs Xiaomi 13 ultra vs 13t pro vs sizin tavsiyeleriniz video amaçlı bir cihaz

ama 13 ultranin da cozunurluk ve diyaframi daha iyi.ikisinide kullandim sinifta kalacak kadar bir fark yok hocam
  14. M

Yardım S23 ultra vs Xiaomi 13 ultra vs 13t pro vs sizin tavsiyeleriniz video amaçlı bir cihaz

mi 13 ultra tavsiye ederim.hem telefonun kendisi daha ucuz hem kaydi.ozelliklerde birbirine cok yakin.vlog icin guzel bir artisi videolara promter gibi bir akil defteri ozelligi var. cok isinize yarayacagini dusunuyorum.konusacaginiz anlatacaginiz seyleri yazip zamanlamayla gecisi guzel
Üst Alt