mairre74 kullanıcısının son içeriği

1. mairre74

Yardım Xiaomi mi11T Fastboot modunda kaldı cıkamıyoruz

Bilen yok sanırım
  2. mairre74

Yardım Xiaomi mi11T Fastboot modunda kaldı cıkamıyoruz

Xiaomi mi11T Fastboot modunda kaldı cıkamıyoruz ne yapmalıyız acıl yardım edın telefonu kullanamıyorum bootloaderı acamıyorum telefondaa rom yuklu olmadıgı ıcn fastboot moduna gırebılıyorum sadece pc den fasstboot devices yazınca gozukuyor arka kapagın acılmasına gerek yok sanırım arastırdıgım...
  3. mairre74

Yardım Xiaomi Mi 11T TWRP yapamıyorum veya rootlamıyorum

Ztn belirttim olmuyor hocam 1676514237 Normal twrp indirdim fastboot komutlariyla kurmaya calistim eski recovery ekranina geri atiyor twrp sart degil rootlasam yeter amacim o ztn
  4. mairre74

Yardım Xiaomi Mi 11T TWRP yapamıyorum veya rootlamıyorum

Mi 11T cihazıma herhangi bi sekilde fastboot komutlarıyla twrp yukliyemiyorum miui surumunu dusurdum belki olur diye 12.5.2 ye olmuyor baska yapabilcegim birsey var mı rootlamak istiyorum sadece forum daki twrpsiz olanı denedim oda olmuyor yardımcı olursanız sevinirim
  5. mairre74

Çözüldü Boyle bi hata aliyorum xiaomi 11T Acil Yardim

Saol hocam oldu Valla cok tesekkurler
  6. mairre74

Çözüldü Boyle bi hata aliyorum xiaomi 11T Acil Yardim

Hangi surumu yuklersem bole mi flash ta ayni sekilde acil yardim edin telefonum bole kaldi
  7. mairre74

Soru Xiami mi 11t icin en iyi MIUI ROM?

Xiaomi Mi 11t icin en iyi MIUI ROM? Sizce en iyi MIUI ROM hangisi ben cok oyun oynayan biriyim sizce hangisini kullanmalıyım en iyi oyunlarda stabil performans alabilecegim
  8. mairre74

Yardım İşletim sistemi berbat

Bl kilidini açmayı deneyip bu biraz zaman alabilir ama sonradan işletim sistemini tekrar yukleyebilimisin hız anlamında kasma anlamındada işe yarıyabilir yazılımsal bi sorunsa veya format hardreset atmayı deneyebilirsin (Hardreset oneririm ilk verilerinizi yedekleyip)
  9. mairre74

Soru Redmi Note 8 için en iyi EU MIUI rom

Tamam hocam denicem teşekkurler 1636298496 Hocam kusura bakamayın bide linkini verebilirmisiz
  10. mairre74

Soru Redmi Note 8 için en iyi EU MIUI rom

Redmi Note 8 için en iyi EU MIUI rom sizce hangisi stabillik acısından ve performansa cok onem veren biriyim pil cok onemli değil ona gore onerirseniz sevinirim:)
  11. mairre74

Yardım Mikrofon var ama çok az ses geliyor

Öyle modül vardir illahki ama mikrofonun bu modullerle aşırı kaliteli olmasını beklemeyin onerim
  12. mairre74

Soru Amazondaki 1 TB lik flas

Bence 1tb degildir o veya okuma yazma hızları cıddı derecede dusuktur
  13. mairre74

Yardım Oyunlarda Game Turbo eklentisine nasıl uygulama ekleyebilirim?

Onlar otomatik ekleniyor diye biliyorum ben
  14. mairre74

Yardım Oyunlarda ses az gidiyor?

Bu cozum olurmu emin değilim ama miui securtyi guncelleyın game turboda guncellenicektir ondan bi denemenizi oneririm
Üst Alt