Logan8877 kullanıcısının son içeriği

1. L

Sohbet Kamera ikileminin sonuna geldim bugün

Arkadaşlar aldım 8 Plus ı birkaç gün oldu kamera note 11 pro Plus ile kıyaslanmaz bile, xiaomi pastel boya yanında, bana iPhone gidiyormuş bunu anladım.
  2. L

İnşallah kardeşim, gerçi ben ilk defa ios kullanmıyorum bu 3. Androidin özgürlü diyerek aldım ama o özgürlükle işim olmadı, 8 plus benim için se2020 nin plus hali oldu ki bana yetiyor.
  3. L

Arkadaşlar aldım bu sabah, iPhone 8 plus 256GB note 11 pro plus verdim, kılıf aldım yanına orijinal Apple adaptör ve kablo, şöyle diyim rahatladım kamera stabillik ve değer konusunda, ihtiyacım olan Applemış. Değer konusunda ben telefonu 4-5 sene ve üzeri kullanan biri değilim max 2 sene bu...
  4. L

Öyle tabi ama androidten sıkıldım bana göre değil, Android kullanıcıları genelde rom vs değişiklik yapıyor o yüzden Apple sevmiyor ben ama fabrika çıkış neyse onu kullanıyorum. Yarın öğle vakti almış olurum daha bugün arkadaşın iPhone 7 si ile kıyasladım note 11 pro plus ı çok ciddiyim iPhone...
  5. L

Ayrıca iphone x veya 11 bizim neyimize arkadaş, devletlilerimiz istakoz yesin yeter ki. Bizim itibarla ne işimiz olur? Yeter ki haşmetlilerimiz itibardan tasarruf etmesin, Sözcü TV de haber geçti, haşmetlimizin sofraya getirdiği istakoz 8000₺ imiş yani benim alacağım iPhone fiyatı 🤗🥰 Ben...
  6. L

Yarın alıyorum nöbet çıkışı x kronik problemliymiş duyduğum kadarıya özellikle ekran o yüzden 8 plus düşündüm yoksa x te olabilir 👍 Apple olsun çamurdan olsun, se2020 kral telefondu buda zaten se2020 nin aynısı, köpek gibi pişmanım se2020 sattığım için.
  7. L

Kardeşler karşı çıkar mısınız bilmem ama, kararımı net verdim demiştim ben SE 2020 kullanmıştım şuan bakıyorumda cidden pişmanım sattığıma, kamerası S21 FE den bile daha iyiydi ciddi diyorum. Bilmiyorum belki hata belki değil ama araştırdım kamera SE 2020 ile aynıymış ki SE 2020 kullandığım...
  8. L

Soru mi 13t pro vs mi 12t pro

Bildiğim kadarıyla 13 T serisinde iki farklı ayar var sizinki akrabanızınki ile aynı değil ama aynı yapabilirsiniz. Yalnız kamera konusunda 12 T serisi nedense banada daha iyi geliyor 13 T ye göre şuan alacak olsam 12 T pro alırdım bende 👍
  9. L

Soru Xiaomi 11t pro vs 12t

Arkadaşlar en başta söyleyim alacağımdan sormuyorum sadece merak ettim hangisi sizce daha iyi. 11t proda ois yok ama daha iyi video tarafında, kamera desen aynı olduğunu düşünüyorum. Not: alacağımdan dolayı sormuyorum hangisi daha iyi diye merak ettiğim için sordum.
  10. L

Soru Vivo V29 5G vs Honor 90, Kamera

Yinede aralarında en alınası model note 13 pro 5G bence 👍 Fazla fark olmasa 13 pro plus daha iyi olur hatta. 20.000₺ altı bence güncellik önemli değil ise 10t pro 256gb ta iyi telefon hatta ben 2022 Mayıs civarı s21 fe ve 10t pro arasında gidip geldim hata edip s21 fe aldım. Bu ay çok sıkı...
  11. L

F/P açısından honor 90 eşsiz bir model, şuan 18.000₺ leri zorluyor buna rağmen hala eşsiz model, 512gb hafıza ois olmasada kamerası vs çok iyi. Yalnız bu şekilde fiyat artıp 20.000₺ lere ulaşırsa NP2a daha mantıklı seçim olmaya başlıyor, şahsen bugün param olsa şuan artan fiyattan dolayı honor...
  12. L

Hayırlı olsun güle güle kullan hocam, yok note 11 pro plus ile devam. iPhone kamerası çok iyi Samsung ta öyle ama xiaomiye nasıl alışmışsam başka markaya geçesim gelmiyor bakalım sonraki yıllarda Xiaomi ön kamera işini çözerse iyi olur arka kamera iyi olmuş zaten. Şuanda bana 17.000₺ den 5...
  13. L

Soru Hyperos alan telefonlara kamera güncellemesi gelecek mi?

O zaman note 11 pro plus böyle kala kaldı, neyse şu kredi kartı ve ek hesabı kapatayımda. Dediğin gibi 14 T serisi gelsin bakalım nasıl olacak, Xiaomi ön kamerayı boşluyor hep yeni modelde bile geliştirme yok. Dün kardeşimin note 13 pro plus ile kıyasladık ön kameraları note 11 pro plus daha...
  14. L

Soru Hyperos alan telefonlara kamera güncellemesi gelecek mi?

Arkadaşlar bir kaç hafta önce telefon MIUI de iken galeri güncellemesi gelmişti, konusunuda açmıştım sizce hyperos alan telefonlara kamera güncellemesi gelir mi ekstra özellik ve görüntüde iyileştirme gibi? Bakıyorum haberlere tüm android telefonlarda ya samsung yada Google telefonlar hep...
  15. L

Sohbet Tüm baskılara rağmen daha da güçlenerek yoluna devam eden marka

Arkadaşlar Huawei nasıl bir marka Amerika tabiri caiz ise Huaweiyi resmen helak etti bitirdi ama Huawei hala devam ediyor yoluna ve dahada güçlü şekilde devam ediyor, benim düşüncemle huaweinin başına gelenler Apple Samsung Xiaomi gibi üç büyük markanın başına gelseydi şuan kepenkleri...
Üst Alt