Litory kullanıcısının son içeriği

1. Litory

Yardım Redmi Note 8 ekran kararma sorunu

Cevap yazan olmadı ++
  2. Litory

Yardım Redmi Note 8 ekran kararma sorunu

Telefonumun ekranı değiştikten sonra bazı uygulamalara girince örneğin (mi video tiktok galerideki videolar) tıkladığım zaman ekran kararıyor ama ses geliyor navigasyon tuşları felan da çalışıyor ekranı bir kere kapatıp açınca geliyor düzeltme şansım varmıdır
  3. Litory

Yardım Telefona yazılım güncellemesi gelmiyor

evet açık efendim ne önerirsiniz 1679692821 ilk global yüklemiştim çince yazıyordu sonradan forumda bir abi yardımcı olup tr versiyonunu yükledi efendim
  4. Litory

Yardım Telefona yazılım güncellemesi gelmiyor

Telefona manuel olarak yazılım atmıştık şuanda telefona yazılım güncellemesi gelmiyor ne yapabilirim Telefon markası redmi note 8
  5. Litory

Yardım Redmi note 8 video oynatırken ekran gidiyor

Telefonumda mi video ve Mx xideo player yüklü ikisinide denedim videolarda ekran kararıyor ama dosya yöneticisinde veya Google fotoğraflarda bişey olmuyor ama bu mi ve Mx videoda sıkıntı çıkıyor ne yapabilirim
  6. Litory

Yardım Telefona bilmeden çin romu attım

Telefon açılmıyordu sistem dosyaları silinmişti bende internetten baktığım kadarıyla bişeyler yükledim ve sonradan anladımki çin sürümünü yüklemişim ve tekrardan romu global olarak yükledim fastboot modunda tekrar romu yüklemeye çalışınca (Belirtilmemiş hata Oxfffffffff) hatası veriyor ne...
Üst Alt