limonluck kullanıcısının son içeriği

1. limonluck

Soru Poco x3 aldım ama bu başka bi bakarmısınız ?

Ahaha sallamayın lütfen demen güldürdü cihaz açılmiyo desek Hint dir o diyorlar cihaz kapanmıyor desek hinttir o diyorlar abi valla bende anlamadim
  2. limonluck

Evet aynısı neden yok internette hiç epey gibi karşılaştırma sitelerinden tut satın alma sitelerine kadar hiçbir yerde 8 GB yok neden acaba
  3. limonluck

Arkadaşlar 3 gün önce poco x3 NFC aldım ama bendeki 8 GB ram var internette hiçbiryerde 8 gbli poco x3 gözükmüyor hep 6 GB bendeki cihaz poco x3 NFC değilmi ?
  4. limonluck

Yardım Xiaomi Redmi Note 9 Pro Global MIUI Açılış Ekranında Kalıyor

birebir aynısı oldu aralıksız titreme sonrasında yeniden başlattım birdaha açılmadı miui ekranında kaldı. rom attım bl kilidim açık fakat ne yazıkki farklı romlarda da miui ekranında kalıyor ne yaptıysam olmadı şuan oğlum ameliyata giriyor eşimle hastanedeler telefonum kapalı evde çaresiz...
  5. limonluck

Yardım Note 9 Pro Miui Ekranında Kaldı.

Merhaba , Note 9 pro birden aralıksız titremeye başladı yeniden başlat dedim miui ekranı geliyor 1 saatten fazla bekledim açılmadı. BL kilidi açıktı. şuan rom indirdim flash tool ile temiz rom attım sorunsuz şekilde atıldı fakat yine miui ekranında takılı kaldı 20 dakikadır miui ekranında ne...
  6. limonluck

MIUI 12.5 Redmi Note 9 Pro – Endonezya Kararlı Android 11 V12.5.1.0.RJZIDXM İndirme Bağlantıları

teşekkür ederim bende heveslenmiştim yayınlandı diye :) yalnışlıkla recovery 'yi indirdim mi flashla atamayınca çok üzüldüm tahmini nezaman yayınlanır ?
  7. limonluck

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Note 8 pro dan note 9 proya geçtim. Note 8 proda MIUI 12.5 gelmişti herşey muhteşemdi ya bu telefona ne güncelleme geliyor ne bulabiliyorum neden böyle ? MIUI 13 çıkacak neredeyse hala 12.5 gelmedi neden ?
  8. limonluck

Yardım Note 9 pro aldım garip birşey var ?

Hocam görsel bug falan değil. Sürekli orada onlar.
  9. limonluck

Rounded den 5 tane var
  10. limonluck

Yardımcı olabilecek var mı acaba?
  11. limonluck

Arkadaşlar note 9 pro aldım uygulamalar> tüm uygulamalar bölümünde birsuru garip benden alakasız uygulama var fabrika ayarlarına döndürdüm hepsi tekrar geri geldi bu tüm note 9 prolarda var mı ? Ne yapmam gerekiyor ekran görüntüleri aşağıdaki gibi
  12. limonluck

Yardım Note 8 pro NFC Neden Çalışmıyor?

Nfc var geri yükle diyor ondada hata veriyor
  13. limonluck

Yardım Note 8 pro NFC Neden Çalışmıyor?

Merhaba arkadaşlar bende note 8 pro mevcut global rom da nfc yok hangi romda nfc var ben bu nfc yi nasıl çalıştırabilirim?
  14. limonluck

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Endonezya Kararlı V12.5.2.0.RGGIDXM İndirme Bağlantıları [Android 11]

Bu romda nfc varmı ? Endonezya romunun global romdan farkı nelerdir acaba ?
Üst Alt