LENO7 kullanıcısının son içeriği

1. LENO7

Yardım Eski Orijinal İmeiyi nasıl geri getirebilirim?

İmei atılmış Poco X3 NFC cihazında TWRP silip bootloader kapatmak istiyorum. Bootloader çok önemli değil ama imeiyi %100 eski haline getirmek istiyorum. Bunu yapmanın bir yolu var mı? Tekrardan imei atarak eski imeiyi yazdırabilirim ama asıl istediğim şey ayarlardan format atıldığında veya...
  2. LENO7

Yardım Tayvan Rom Yükleyip Bootloader Kapatırsam Cihaz Brick Olur Mu?

Twrp ile tayvan yüklemiştim bir sorun yoktu. Fastboot rom çok sorunlu.
  3. LENO7

Sorunu flash_all.bat dosyasındaki aşağıdaki satırları silerek çözdüm. Sonrasında flash_all.bat dosyasını açtım rom yüklendi bu sefer de sistem açılmıyordu fakat en azından twrp yükleyebildim. Öncesinde twrp bile yüklenmiyordu.
  4. LENO7

Mi flash ile Tayvan fastboot romu yükledim. Şu an sürekli fastboot ekranı çıkıyor. Global fastboot romu indirip flash_all_lock.bat dosyasını açıyorum, Sending sparse 'super' 7/10 kısmında komut ekranı kapanıyor. Ne yapmalıyım? Mi flash ile denedim farklı farklı hatalar veriyor.
  5. LENO7

Rom Xiaomi 13 Xiaomi Eu Rom İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Bir fark göremedim, tam hatırlamıyorum aslında. Farkları ne ki kamera uygulamasının?
  6. LENO7

Rom Xiaomi 13 (Fuxi) Evolution Pulse Basic Enhanced Stabil Rom

Linkler rus forumdan alınmıştır. Rom'u yükleyip kullandım bir sorun görmedim. Şimdilik en fazla özelleştirme sunan rom. Eklenen özelleştirmeler Rusça dilinde. Ekran çeviri uygulamasından yada ekran resmini çekip Google Çeviri gibi uygulamalardan Rusça'yı çevirebilirsiniz. Xiaomi.EU dayalı...
  7. LENO7

Rom Xiaomi 13 (Fuxi) Miui VN Rom

Linkler rus forumdan alınmıştır. Rom'u yükleyip kullandım bir sorun görmedim. Çin ROM'u MIUI 14'e dayalı kararlı aygıt yazılımı Çin'e dayalı Vietnam'dan yerelleştirilmiş aygıt yazılımı İndirme Linki https://sourceforge.net/projects/miuivn/files/fuxi/Stable/
  8. LENO7

Soru Rom seçimi

Bence fıstık gibi canavar gibi cihaza LineageOS kurmak için çok erken. Ne için LineageOS kuracaksınız? LineageOS genelde Google uygulamarını istemeyenler, microg kullananlar veya cihazı donduğu için kullananlar var.
  9. LENO7

Rom Xiaomi 13 Xiaomi Eu Rom İndirme Bağlantıları ve Kurulum

Bende merak ettim. Eu rom 14.0.30.0 yüklü şu an bende. Ne gibi farklar var bakayım yüklüyken.
  10. LENO7

Xiaomi 13 2211133G Global cihazım var. Aldığımda bootloader kapalıydı ve global rom yüklüydü. Bootloader açıp tayvan rom yükledim fakat Google Play "Cihaz sertifikalı değil" dedi. Ödemelerde ve banka uygulamalarında sorun yaşıyorum. Bunun TWRP veya bootloader ile alakalı olduğunu düşünüyorum...
  11. LENO7

MIUI 12 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.0.5.0.QJGIDXM İndirme Bağlantıları

Tüm Endonezya romlarında bu sıkıntı var. Çözümünü araştırıyorum bende.
  12. LENO7

Yardım Poco x3 Karanlık Modda Kasıyor

Tahminimce Global Dark Mode yüzünden oluyor. Karanlık mod desteği olmayan uygulamaları da karanlık mod'a zorladığı için kasıyordur. Root varsa Termux ile: su settings put system smart_dark_enable 0 komutu ile Global Dark Mode'i kapatabilirsin. Sadece sistem uygulamaları karanlık modda kalır.
  13. LENO7

MIUI 12.5 POCO X3 NFC MIUI Pulse 12.5.3 Rom

Pulse Rom'un son iki sürümü (20.09) ve (23.09) alakasız sistem uygulamaları root yetkisi istiyor. Bu durumdan şüphelenmeye başladım. Kurulumu şöyle yapıyorum: TWRP 10-7 sürümü format data - yes reboot recovery install rom install magisk reboot system Sistem açılır açılmaz Magisk'i açıyorum...
  14. LENO7

Rom Poco X3/Nfc 21.10.3 OneOS A11

21.9.3 sürümünde bug kasma ve donma var. Sıfırdan kaç kere kurdum aynı şeyi yapıp duruyor. OneOS'un en stabil sürümü 21.6.3 android 10 sürümü bence.
Üst Alt