kaplansamet11 kullanıcısının son içeriği

1. kaplansamet11

Yardım Miui 11 deki değişen doğal bildirim seslerine dönme

Merhaba arkadaşlar eskiden MIUI 11 ile gelen doğa bildirim sesleri vardı her bildirimde farklı bir ses çıkıyordu (resmini ekledim). Ordaki kuş sesleri seçiliyken MIUI 12 ye güncellemiştim ve öyle kalmıştı bugün yanlışlıkla bildirim sesini değiştirdim ve eski değişen bildirim seslerini...
  2. kaplansamet11

Rehber Bu (Public Wifi) Ağda Oturum Açın Hatası Çözümü

Bende işe yaramadı hala ağın giriş paneli gelmiyor. iPhone'da direk geliyor Xiaomi de sorun neden kaynaklanıyor acaba?
  3. kaplansamet11

Soru Redmi 6 Root Yapılabiliyor mu?

Teşekkürler deneyeceğim
  4. kaplansamet11

Soru Redmi 6 Root Yapılabiliyor mu?

Arkadaşlar Redmi 6 telefonuma Google Camera yüklemek ve başka özellikler için root yapmak istiyorum ama forumda Redmi 6 Pro için olanı var ben prosuz normal Redmi 6 ya root yapmak istiyorum. Yapan ya da nasıl yapıldığını bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  5. kaplansamet11

Rehber Redmi 6 Pro / Sakura TWRP ve Root Yükleme

Denediniz mi oluyor mu hocam ben de redmi 6 kullanıyorum root etmek istiyorum
  6. kaplansamet11

Çözüldü Redmi 6 ilk açılışta açılmıyor

Keşke daha erken görebilseydim cevabınızı çok uğraştım yapamadım ürünü geri gönderdim. Teşekkürler ilginiz için.
  7. kaplansamet11

fastboot rom indirdim ama içerisinde images klasörü vb yok sadece böyle bir dosya var yardımcı olur musunuz?
  8. kaplansamet11

Hepsiburada’dan almıştım nereye göndermem gerektiğini bilmiyorum şuan bilgisayardan orjinal rom yüklemeyi deniyorum olmazsa nereye göndermem gerekiyor biliyor musunuz
  9. kaplansamet11

Telefonu kutusundan çıkardım açma tuşuna bastım sürekli yeniden başlatma döngüsüne giriyor açılmıyor. Ses kısma güç tuşuna basınca da fastboot yazısı geliyor orda kalıyor. Nasıl açacam ben bu telefonu
Üst Alt