kaanpasa kullanıcısının son içeriği

1. kaanpasa

Çözüldü Güncelleme Sonrası Telefon Kasmasına %1000 Çözüm! ROM veya Sıfırlama olmadan!

Olurmu Hocam Uretici firma o duzeltiyorlar bu sikintilar gecmistedede yasandi hatta telefonlardada bir takim sikintilar oldu ama xiomi duzeltiyor yavas yavas
  2. kaanpasa

Tavsiye 3000-3500 TL arası cihaz önerisi

Merhaba Hocam Yeni Nesil Üretim Daha Güncel bir cihaz isterseniz note 10 5G öneririm yok derseniz önceki üretimlerde olur poco alabilirsiniz
  3. kaanpasa

Yardım Xiomi Marka Cep Telefonları Önerirmisiniz?

horrrrttt hortttt hortlatayım konuyu cevap olarak :) evet biraz öyle ama kullanıcılarından bilgi alıp faydalanmak en güzeli
  4. kaanpasa

Soru Redmi Note 10 5G guncelleme

Global Rom İle Diğer Versiyonlar Arasındaki Fark Nedir Globalden Güncellemeye devam edilse ne olur diğerlerinden devam edilse ne olur? nasıl bir handicap var ortada anlamadım
  5. kaanpasa

Soru Redmi Note 10 5G guncelleme

Herkese selamlar bu seri güncelleme alicakmi özellikle 12,5 i
  6. kaanpasa

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Cihaziniz Globalmi Çinmi M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. kaanpasa

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

Redmi note 9 12.0.7 nasil guncelleyebilirim? Sistem uygulamalarini guncellemeyin ve versiyonda yapmayin dediler M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. kaanpasa

Soru Redmi note 9 12.0.7 global kararlı guncelleme

Oncelikle herkeze merhaba gectigimiz hafta redmi note 9 4-128 aldım. İmei sorgulama yaptirdik ithalat kayitli imei ve modeli imeinin bu cihazi gosteriyor aksi bir durum olsa farkli olmazmiydi 1 2.cisi sadece guncelleme ve sistem guncellemesi yapmayin dediler bu konuya ne diyorsunuz cevap...
  9. kaanpasa

12.0.7 global kararlı durumu iyi redmi note 9 M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. kaanpasa

Soru Poco X3 Pro İmei Kayıt Durumu Hakkında

Çözerler M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. kaanpasa

Yardım Ekran bölme

Değildir Önceki sürümlerede böyle diyordunuz sonra düzelttiler M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi #APPLE PİŞMANLIKTIR
  12. kaanpasa

Yardım Redmi Note 9 Durumu

sadece sim2 görüntülüyorum sim1 görüntülemiyorum takıyorum çalışıyor birtek hücresel gelmiyor güncelleme yapmayın sistem güncellemesi yapmayın kendi yapıcak dediler
Üst Alt