izmirlibo kullanıcısının son içeriği

1. I

Soru Sadece MİUİ uygulamaları kullanabileceğim son çıkan modeller hangileri?

Birincisi zaten kendi tercihlerimi kullanamadığım için bu konuyu açtım. Burada gerginlik yaratan tek kişi sensin şuan. Ben burada bir soru sordum, bu sorunun cevabını biliyorsan cevap verirsin, bilmiyorsanda susarsın. Biz bilmiyormuyuz satmayı samsung almayı iphone almayı sadece konuşmak için...
  2. I

Defalarca rom atmış ve yıllardır Xiaomi kullanan birine bildirim seslerini nasıl değiştiriliceğini anlatman çok ilginç dostum. Şimdi ben uygulamanın komple bildirimini kapattığımda mesaj ve arama seslerini vede ekran bildirimlerini komple kapatılması gerekirken diyosun ki yanlış yapmışsın...
  3. I

Tamam dostum da, ne yapcam yani forum forum gezip çözüm mü arıcam bu hatalara. Senin de yolun açık olsun selametle 🖐️
  4. I

Poco F5 için dediğiniz şeyi yaptım endonezya romu yükledim. Hiç stabil çalışmıyor sürekli ince ince hatalar veriyor. Az önce yaşadığım olaydan bahsedeyim, Whatsapdan sürekli arayan bir arkadaşımı engellemekte istemiyorum Whatsapp bildirimlerini komple kapattım. Kapattığım halde hala ekranda hiç...
  5. I

Merhabalar Google arama, Mesajlar ve Rehber uygulamalarının olmadığı, daha doğrusu bunları kullanmak zorunda kalmayacağım son çıkan yani 2023-2024 model Xiaomi telefonlar neler bunları nasıl öğrenip bulabiliriz? Bu google'ın uygulamalarını kullanmamak için gittim vivo V29 Lite aldım, bir de...
  6. I

MIUI 14 Google Dialer, Rehber ve Mesajlar Uygulamalarının Zorla Dayatılması Sorunu

MIUI arama uygulamasında, gelen aramayı güç düğmesiyle susturup ekranı kapatabiliyorsunuz :) Ücretli arama uygulamaları bile kullandım hocam hiç biri MIUI arama uygulaması kadar özellikte ve stabil değil.
  7. I

MIUI 14 Gürültü Engellemeyi Kapatma

Bu uygulama varolan hali hazırda aktif ve çalışır durumdaki gürültü engellemeyi kapatmıyor. Telefonunuzda gürültü engelleme özelliği yoksa bu uygulama sayesinde bu özelliği kazanmış oluyorsunuz. Yani gürültü engellemeyi kapatabilecek bir yöntem aranıyor..
  8. I

Şimdi bu uygulama ile gürültü engellemeyi kapattım. Yaşadığım sorunlar devam edecekmi merak ediyorum. Deneyip işe yaradığını yada yaramadığını en azından merak edenler için sonucu paylaşırım.
  9. I

Aklınıza gelebilecek çoğu senaryoyu denedim hocam. Gürültü engellemenin aktif olduğu ve düzgün çalışmadığı çok bariz. Bunun kapatılmasının bir yolu olmalı diye düşünüyorum.
  10. I

Hayır hocam o uygulamada öyle bir ayar yok.
  11. I

Arkadaşlar, telefon görüşmesi sırasında gürültü engelleme aktif olduğu için karşı tarafa giden ses boğuk ve arada gereksiz ses kesilmeleri yaptığı için sorun yaşıyorum. Mikrofon diğer uygulamalarda gayet net çalışıyor. Yani donanım olarak bir sorun yok. Telefonum Poco F5 Endonezya rom yüklğ ve...
  12. I

Xiaomi kendini bitirmeye mi çalışıyor?

Yok malesef öyle bi ayar
  13. I

Yani uygulamayı kurduktan sonra uygulamanın dosyaları arasında bir kod mu arıcaz. Uygulamanın arayüzünde öyle bir ayar yok yada ben bulamadım
  14. I

MIUI 14 Google Dialer, Rehber ve Mesajlar Uygulamalarının Zorla Dayatılması Sorunu

Kardeşim beni güldürdün o yüzden çok teşekkür ederim :) Hiç umut yok diyosun yani. Para verip Xiaomi telefon alıcaz ve Miui uygulamalarını kullanmak için şükredicez. Çok farklı bir bakış açısı. O zaman yaşasın Xiaomi :D
  15. I

Cihazım rootlu. Denicem hocam işe yararsa paylaşırım sizle en azından bunu yapmak isteyenlere yardımcı olmuş oluruz. 1697221439 Uygulama arayüzünde gürültü engelleme ayarlarıyla ilgili bir seçenek yok hocam. Siz uygulamanın kod dosyalarından mı bahsettiniz?
Üst Alt