hsnkks kullanıcısının son içeriği

1. H

Çözüldü Mi9 fabrika ayarlarına geri döndüm.

Teşekkür ederim
  2. H

Çözüldü Mi9 fabrika ayarlarına geri döndüm.

İyi akşamlar herkese, bir anlık şuur kayması ile mi9 cihazımda fabrika ayarlarına geri döndüm. Açılıp kurulumu bitirdikten sonra cihazın imei si uçmuş. Imei tamirliydi. Nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum. Yedek almamıştım qcn vs. Tavsiyelerinize muhtacım. Saygılarımla
  3. H

Yardım Mi note Güncelleştirme Sorunu

Aynen soylediginiz gibi halloldu. kitkat icin verilen son guncellemeyi yukledim. Ardından marshmellow un ilk guncellemesi sırasında hata vermeden gecis yapıldı. Tesekkurler tekrardan
  4. H

Teşekkür ederim bu şekilde düşünmemiştim bunu deniyorum şimdi. Son durumu buradan iletirim .
  5. H

mi4c almaya korkuyorum

Ben mi4 lte, mi4c ve şuanda mi note kullanıyorum. Goreceli olarak en az kullandığım telefon mi4c şuan da kardeşim kullanmaya devam ediyor. Oncelikle kamera performansı olarak mi4 ten daha kotu bir performans sergılıyor. Bunun dısında plastıgı cok kolay deforme oluyor renk degısıklıgıne gıdıyor...
  6. H

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 6.10.27 Güncellemesi

Evet hocam ama kuruluma izin vermiyor yeni romlar. yüklenirken yarıda kalıp hata veriyor. Çok kez denedim. Bir başlık açtım forumda biraz daha detaylı bir şekilde anlattım. Bu konuyu kirletmesek daha iyi olur herhalde. http://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-note-guncellestirme-sorunu.7989/
  7. H

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 yıldır kullandığım mi note cihazına güncelleştirme alamıyorum ve yükleyemiyorum uzun süredir. Şuan da mevcut olan sürüm 4.4.4 kit kat tabanlı, xiaomi.eu 5.12.11 geliştirici sürümü (miui7). Android 6 tabanlı miui 8 romu nasıl yukleyebilirim acaba? Eskiden romları...
  8. H

Rom MIUI 8 Global Beta ROM 6.10.27 Güncellemesi

Merhaba arkadaşlar bende mi note kullanıyorum. 4.4.4 kıtkat tabanlı xiaomi.eu tarafından gelıstırılen miui7 5.12.11 gelıstırıcı romu yuklu. Uzun zamandır haftalık guncellestırme alamıyorum. Telefonu nasıl androıd 6 ve miui8 son romu atabılırım acaba. Yardım edebilecek varmı klasik yontem ile...
Üst Alt