hnfakkuss kullanıcısının son içeriği

1. hnfakkuss

Uygulama Mi Key V.3.2.3 [Miui Türkiye Ekibi]

arkadaşlar akıllı buton için button mapper uygulamasını kullanabiilirsiniz
  2. hnfakkuss

Diğer Mi 9 Lite kılıf önerilerim

kumaş kılıfı aşırı öneririm siyahını aldım çok çok iyi beyazını da alacağım muhtemelen
  3. hnfakkuss

Soru Mi9 Lite Kırılmaz Ekran Önerisi

bende bu var ama tam ekran hareketlerini kullanırken rahatsız ediyor tam kaplayan aldım kenarları siyah olduğu için sevemedim sensörünü kapatıyorlardı cihazın ayrıca ekranın bir kısmını da kapatıyorlar. Adam akıllı bir tane koruyucu bulamadık. Bazı kılıflar ekran koruması ile geliyor bazıları...
  4. hnfakkuss

Rehber Yeni Nesil Xiaomi Cihazlarda Akıllı Tuş Çalıştırma

hala bazı cihazlar direniyor :D niye kaldırırlar onu da anlamış değilim.
  5. hnfakkuss

Rehber Yeni Nesil Xiaomi Cihazlarda Akıllı Tuş Çalıştırma

Öncelikle 2 uygulama indirmemiz gerek: Button Mapper - Button Mapper: Remap your keys - Apps on Google Play Lesser AudioSwicth - Lesser AudioSwitch - Apps on Google Play Telefon taktığımız akıllı tuşu kulaklık olarak algıladığı için sesler bize gelmiyor. Bundan dolayı Lesser AudioSwicth...
  6. hnfakkuss

Uygulama Mi Key V.3.2.3 [Miui Türkiye Ekibi]

ne olduysa ilk kurmamda gayet normal çalışıyordu sonra yeniden başlattım uygulama açılmamaya başladı beyaz ekranda kalıyor çin uygulamasını kurunca da android 6.0 altı desteklenmiyor yazısı geliyor benimki android 9
  7. hnfakkuss

Soru Nedir Lazy flasher

ben tek tuşla twrp yükleme aracıyla yükledim sonra açılmadı otomatik olarak twrpye yönlendirdi format data yaptım açıldı şuan mi9 lite
Üst Alt