gurkancavdar kullanıcısının son içeriği

1. gurkancavdar

Soru Redmi note 4 global - Aksesuar

Teşekkürler Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. gurkancavdar

Soru Redmi note 4 global - Aksesuar

Redmi note 4 global versiyon cihazın için kirilmaz cam kılıf almayı düşünüyorum daha önce redmi note 4 uyumlu diye aldıklarım uymadi. Note 4x yazanlardan mı almalıyım bunun için. Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. gurkancavdar

Soru Redmi note 4 konuşma ses sorunu

Telefonla konuşurken ara ara (her zaman yapmıyor)) sesim karsiya yankılı ve anlaşılmaz bir şekilde gidiyor. Genel bir problem mi acaba ? Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. gurkancavdar

Soru Soru - Kisiler ve Rehber hakkında

Sagolun teşekkürler [emoji2] O tuşa bir tık uzun basmak gerekiyormuş Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. gurkancavdar

Burası değil mi yanlış yerde miyim? Bulamadım bir türlü Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. gurkancavdar

Kişileri ice dışa aktarma ve çoklu seçim yapma gibi özellikleri nasıl kullanıyoruz acaba (telefona ve miui a yeniyim daha )[emoji2] Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. gurkancavdar

Haber Redmi Note 4 SD MIUI 8 V8.5.4.0 NCFMIED Kararlı Global Rom Dağıtıldı

Teşekkürler. Daha yeniyim boş kaldıkça kurcalayacaz artık. İlk izlenim beklentimin üzerinde bir telefon Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. gurkancavdar

Haber Redmi Note 4 SD MIUI 8 V8.5.4.0 NCFMIED Kararlı Global Rom Dağıtıldı

telefonu dün aldım sabah güncelleme geldi yükledim tam deneme şansım olmadı, ilk farkettiğim ekrandaki ikonların arkaplanı ikon rengine göre değil hepsi beyaz oldu.
Üst Alt