GodLike kullanıcısının son içeriği

1. GodLike

Yardım Hiçbir Türlü Rom Yükleyemiyorum.

Telefon Lenovo k6 power telefona twrp yükledim.Fakat twrp den hiçbir şey yükleyemiyorum."Failed to mount '/vendor' (invalid argument)" hatası alıyorum.Sabahtan beri bunu çözmeye çalışıyorum.Ama ne yaptıysam olmadı.Telefonda şuan rom yüklü değil.Qfil ile yüklemeye çalıştım telefonu...
  2. GodLike

Yardım Redmi 5 plus dokunmatik sorunu

Stock rom yükleyemedim.Miui sitesinden indirdim.Öbür romlar gibi flashlayınca olmadı.Ayrıca telefonda twrp yüklü orjinal recoverye dönüp vermem gerekiyor değil mi? 1562497945 Telefonu hepsiburada dan aldım.Xiaomi Redmi 5 Plus 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı dediğiniz gbi yapsam alırlar mı ...
  3. GodLike

Yardım Redmi 5 plus dokunmatik sorunu

Telefon bazen algılamıyor.Dokunuyorum işlemiyor.Eu rom, masik rom ve pixel exprience romlarında denedim aynı.Telefonun garantisi yok custom rom yüklediğim için.Fakat telefona touch screen repair programını yüklediğimde neredeyse hiç bu sorunla karşılaşmıyorum.Nasıl bu sorunu çözebilirim?
  4. GodLike

Soru En İyi Oyun Performansı

Tamamdır hocam geçiyorum.
  5. GodLike

Açıktı zaten hocam.Telefon bazen açıyorum hiç donmuyor,bazen donmadan oynanmıyor.Telefon ilk geldiginde daha iyiydi performansi.
  6. GodLike

Benim telefonda mı sorun var o zaman en düşük ayarlarda bazen 25 fps de oynuyorum.
  7. GodLike

Benim icin oyun performansi bir tık daha onemli mobile legends oynuyorum da.O zaman masik rom yukluyorum.
  8. GodLike

Masik mi yukliyim mi room mu sizce ? Cevaplariniz icin tesekkurler
  9. GodLike

Xioami Redmi 5 plus kullanıyorum.En iyi oyun performansı ve batarya performansı için ne yapabilirim.Telefonumun bootloader kilidi açık.Ayrıca rootlu.Custom rom da yükleyebilirim.Rom tavsiyesi verecekler mümkünse bugsuz olsun.
  10. GodLike

Rehber Windows 10 Xiaomi Mtp Sorunu Çözümü

Allah senden razı olsun.Kaç saattir uğraşıyodum bin tane driver yüklemiştim olmuyodu.En son tam umudumu kaybedicektim.Bunu gördüm.Eyw
Üst Alt