gandalfmeg kullanıcısının son içeriği

1. G

Yardım Google play durdu hatasi

:) Eyvallah hocam sonunda oldu.Benim kafa eski teldeki ayarlara gitti..teşekkürler yardımlarınız için..
  2. G

Google playi kaldırıp tekrar apk olarak kurdum.Sorun su ki küçük boyutlu uygulamalari indirip kurabiliyorum..100mb in ustu uygulamalarda bitmesine yakın play store hata veriyor..anlamış değilim.diğer cvplardaki ayarlar da bu telefonda soylediginiz sekilde yok.paylastigim resimlerdeki menuler var...
  3. G

dostum resim attım bir önceki mesajımda.Senin dediğin gibi bir menü yok telefonda yada ben bulamıyorum..telefonu fab.ayarlarına sıfırladım bakalım en son çare.
  4. G

dostum öyle bir menü yok telefonda..güvenlik depolama izni falan. android 6.0 telefonum.ddigin menüleri bulamadim. uygulamalar menüsünden google play store de izinler var onları sectim ama yine olmadı.
  5. G

Ekranın turuncuyla gösterilen alanını kapatmayın hakkında

Arkadaşlar kilit ekranını actığımda menüye geçmeden önce ekrana bir uyarı geliyor Turuncuyla gösterilen alanı kapatmayın diye.Kapatmak için geri ve ses tusuna basın diyor.Her ekranı acısımda bu karsıma cıkıyor. Bunu kapatmanın bir yolu var mı acaba?
  6. G

Play store verileri sildim olmadı.izin yöneticisinden izin verdim olmadı.Yüksek boyut uygulama yukleyemiyorum.Play store de güncel.Sorun devam ediyor.çözen arkadaş yok mu acaba?
  7. G

Rehber Hepsiburada Mi 4 Güncelleme

Teşekkürler.Sorunsuz bir şekilde güncelledim.Telefon gayet akıcı oldu ve ram kullanımı da düştü..Bakalım sarj olayı ne kadar olacak.Kullandıkça görücez.
  8. G

Rehber Mi Recovery İle Xiaomi Mi4'e Rom Yüklenmesi

Telefonu güncelledim. http://forum.miuiturkiye.net/konu/hepsiburada-mi-4-guncelleme.6745/ Bu konuda ki arkadaşın bahsettiği şekilde sorunsuz oldu.Su an telefon gayet akıcı ve ram kullanımı da azalmış durumda.6.0.1 android ve 7.5.1.0 mıuı sürümünde.Yardımlarınız için teşekkürler.
  9. G

Yardımlarınızı için teşekkür ediyorum.Yaptığım zaman sonucu yazacağım.
  10. G

Telefonu yeni aldım 2gb olan versiyon..Android 5.1 yada 6.0 gibi sürümlerini yuklemem için ne yapmam lazım. Videodaki işlemi yapsam sürüm yükselir mi.Yoksa önce telin romunu mu değiştirmem lazım ve bunu nasıl yapacagım.Global rom mu yüklenmesi gerekiyor öncelikle.Türkçe dil seceneği...
  11. G

Xiaomi Mi 4 G(Lte Cu) Rom Yükleme Yardımmm

Merhaba telefonu bende yeni aldim hb uzerinden.Tel gayet guzel. Peki bu kararli surumu kullanmaya devam etsek cihaz sonra kedini otomatik gunceller mi bu surum de devam mi eder acaba. Sizce global surumu yuklemelimiyim?tesekkurler .
Üst Alt