fucksezer kullanıcısının son içeriği

1. F

Yardım Mi 6 çok ısınıyor ve bataryası çok çabuk bitiyor

mesela metroda yada halka açık alanlarda özel mesajlaşma yapabiliyorum hocam :D mi max varken ulusa seslenir gibi geziyoduk :D
  2. F

42 nin üstü oluyor ama esas sorun bataryanın çok çabuk azalması günde 2 kez sarj etmem gerekiyor yoğun kullanımda 3 ü bile buluyor normalmi bu? Daha önce Mi max vardı bende mi max'ın gözünü seveyim ya :D
  3. F

alalı daha 2-3 ay oldu ilk başlarda bir sıkıntı yoktu fakat şimdi telefon cidden çok ısınıyor ve pil inanılmaz bitiyor. Eskiden youtube için çektiğim videolar oyunlara bağlıyordum fakat şimdi instagramda 10 dk gezince telefon alev alev yanıyor resmen bu neden kaynaklanıyor? hepsiburadadan...
  4. F

mi max android 7 nougat

Mi max kullanıyorum ve android 7 e güncellemek istiyorum yardımcı olurmusunuz?
  5. F

Yardım Fastboot rom kurarken hata veriyor yardım edin

İşte sonuç böyle oluyor.. gigaface
  6. F

dediğinizi yaptım bu seferde unspecified error(0xfffffffffff:) hatası verdi
  7. F

Mi note telefonum. sitedeki kurulum rehberinden yararlanarak yapıyodum ancak böyle bir hata verdi çözümü nedir ya bilen varsa yardım etsin telefon kapandı kaldı.
  8. F

Tema yükleyemiyorum

Tamam doğrudan miui v6 ya wsm tools yuklenmiyorki yada modülleri çalışmıyor diyim
  9. F

Tema yükleyemiyorum

Bu kadarmı zor bir tema yüklemek kimse niye yardım etmıyo
  10. F

Tema yükleyemiyorum

Arkadaşlar araştırdım biraz bu başlıkta bir sürü konu var fakat ben bir cevap bulamadım. en.miui den indirdiğim temaları yüklerken 3. şahıs temalar yüklenemez falan gibi bir sorun alıyorum çözüm olarak wsm tools diyorlar ama sanırım v6 için yok ve ya modulleri çalışmıyormuş. Bu arada telefonum...
  11. F

Çözüldü galerideki fotoğrafları gizlemek

Hocam aynen ya kafayı yicektim resimler gitti diye oradaymış çok teşekkürler @catlax66
  12. F

Çözüldü galerideki fotoğrafları gizlemek

Her hangi bir albümü gizlediğimde seçeneklerden gizle ve ya göster dediğimde oluyo ama bir dosyanın içindekini gizli albüme ekle dediğimde resim yok oluyor.
Üst Alt