fatihsy kullanıcısının son içeriği

1. fatihsy

Yardım Xiaomi 13T Taiwan Roma Geçiş.

2 gün sonra deneyeceğim teşekkürler ederim 🙂
  2. fatihsy

Teşekkürler hocam denerim kilit açma başvurusu yaptım 72 saat verdi yarın akşam açılıyor kilit rusya rom yüklerim.
  3. fatihsy

Tayvan romunda arama ve mesajlar uygulaması Xiaominin olduğunu söylediler hocam Google uygulaması istemiyorum onun için geçmek istiyorum.
  4. fatihsy

öyle yapıcam hocam en son teşekkür ederim.
  5. fatihsy

Merhabalar, Xiaomi 13T HypersOS Taiwan Roma geçmek istiyorum ama bootloader kilidi kapalı. MİUİ de dosya ismi değiştirme ile kandırarak değişiklik yapılıyordu sanırım HyperOS da denedim olmadı farklı bir yolu varmıdır şimdiden teşekkürler.
  6. fatihsy

Yardım Taiwan HyperOS

Eyvallah teşekkürler.
  7. fatihsy

Yardım Taiwan HyperOS

Taiwan HyperOS sürümünde arama ve mesajlar uygulaması Google mu?
  8. fatihsy

HyperOS Xiaomi 13T (Aristotle) - Global Kararlı Rom HyperOS1.0.2.0.UMFMIXM İndirme Bağlantıları

13T için Endonezya rom kullanan var mı arama ve mesajlar uygulaması Xiaominin mi hâlâ.
  9. fatihsy

Soru Redmi Note 10 Pro için rom önerisi.

Merhabalar, Redmi Note 10 Pro Endonezya V14.0.2.0 sürümü kullanıyorum bazen takılmalar oluyor ve cihaz çok ısınıyor. Stabil çalışan rom önerirseniz çok sevinirim teşekkürler. Mi uygulamaları için Endonezya rom kullanıyorum google uygulamaları istemiyorum.
  10. fatihsy

Satış Vodafone Faturalı tarifeler 2024 güncel

Mesaj gelmedi hocam tekrar iletebilir misiniz.
  11. fatihsy

Satış Vodafone Faturalı tarifeler 2024 güncel

Merhabalar hocam tarife bilgileri iletebilir misiniz teşekkürler.
  12. fatihsy

Rom Globalden Endonezya roma geçiş

Redmi Note 10 pro Endonezya rom kurulu VoWifi çalışıyor bende sorunsuz.
  13. fatihsy

Yardım Redmi note 8 ekran kilidi kırma

Teşekkürler hocam.
  14. fatihsy

Yardım Redmi note 8 ekran kilidi kırma

Merhabalar, Redmi note 8 cihazın ekran kilidini format atmadan kırılabilir mi? Twrp yüklü değil Bootloader kapalı. Bir yöntemi varmıdır yoksa format şart mı ücretli/ücretsiz yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  15. fatihsy

Yardım Redmi 9T ses sorunu

Merhabalar Redmi 9T cihazda YouTube ve Facebook da ses hoparlör den gelmiyor üstten geliyor aramalar da sorun yok hoparlör den geliyor. Sorun nedir şimdiden teşekkürler.
Üst Alt