farkimizolmali kullanıcısının son içeriği

1. F

MIUI 14 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V14.0.1.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Ben bütün romları ordan indirip kurdum bir sıkıntıyla karşılaşmadım yine de siz bilirsiniz
  2. F

Yardım Mi10T Pro Şebeke/Sim Sorunu

Sorunun çözümünü buldunuz mu arkadaşlar? Ben de telefonumda aynı sorunu band 1i kapatarak çözmüştüm.
  3. F

MIUI 14 Xioami Mi 10T/10T Pro - Endonezya Kararlı Rom V14.0.1.0.SJDIDXM İndirme Bağlantıları

Merhaba hocam kameranın çözümü var demişsiniz de ben bulamadım yardımcı olabilir misiniz?
  4. F

Çözüldü Usb bağlantısı gidip geliyor

Merhaba arkadaşlar sorunum çözüldü. Bu sorunu yaşayan varsa çözüm bulsun diye yazıyorum. Sorun kablodan kaynaklanıyormuş. Xiaominin kendi orijinal kablosunda bile sıkıntı yapıyor. Önce 5 liraya kötü bir kablo aldım sorunum çözüldü sonra android autoda sıkıntı çıkarmayan bir kablo varmış tavsiye...
  5. F

Yardım Android auto bağlantı kopma sorunu

Hala bu soruna çözüm bulunamadı mi ya? Ben de yeni yaşamaya başladım her yerde çözüm arıyorum
  6. F

Donanımsal bir şey miydi ben diag port gibi bisey sanmıştım
  7. F

Port değiştirme nasıl yaptınız ben de denesem
  8. F

Bu forumda telefondaki bütün problemleri çözdüm bunu da çözeriz inşallah
  9. F

Bilgisayara bağlayınca depolama modunda dosya kopyalayip silebiliyorum orda bir sıkıntı yaşamıyorum
  10. F

Video kaldırılmış youtube linkini ekledim en sona
  11. F

Merhaba arkadaşlar telefonum mi 10t pro miui 13.0.5 endonezya sürümü yüklü. Bugün android auto destekli bir arabaya telefonumu bağladım bağlantı gidip gidip geliyor. Kablosu orjinal başka kablo ile de denedim yine düzelmedi. Başka bir mi 10t pro ile denedim sorunsuz bağlandı. Lütfen videoyu...
  12. F

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba hocam benim son 2 3 aydır yaşadığım bir sorun var bir türlü çözümünü bulamadım telefonu kırmama az kaldı. Telefonum mi 10t pro imei 15 ay önce atıldı 1 sene sıkıntısız kullandım. Simdi başka bir ile (büyükşehir) tayin oldum. Benim sorunum burda başladı. 4G şebekesinde iken sebeke gidiyor...
Üst Alt