erkutamca kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Mi 10 pro - v12.2.1.0 kuran var mı ?

arkadaşlar merhaba. Bende Mi 10 Pro 12/256 Çift hatlı cihaz aldım, Android 11 vardı cihaz acayip ısınıyordu şuan Android 10 döndü arkadaş 12.0.4 eu stabil rom var tek sorunum macro kameraya geçince cihaz kamerayı kapatıyor. hangi romu yüklememi tavsiye edersiniz acaba? sorunsuz olarak. illa...
  2. E

Yardım Pil seviyesi artması

Mi9 lite IMEI atmak için bootloader süresini beklemeye gerek yok . Güncelleme de alıyor , sıfırlama yapınca da IMEI gitmiyor . Bende de var mi9 lite 4-5 gündür kullanıyorum ,fiyatına göre gayet güzel cihaz .
  3. E

Rom K20 & MI 9T EEA ( Avrupa ) Kararlı MIUI V11.0.2.0 PFJEUXM İndirme bağlantısı

global kararlı var Mi9T de,bu romu indirsek twrp den yükleyebilirmiyiz acaba? global kararlı da sinyal varken bile aramalar gelmiyor,telefon kapalı gibi gözüküyor,hat geçişleri sıkıntılı.bunda nasıldır acaba?
  4. E

Recovery Redmi Note 7 Twrp 3.3.0-0517 Tek Tuş Yükleme Aracı

teşekkürler. global rom da olan note 7 ime twrp kurup sıfırladım,yarın kargo yapacağım sattığım arkadaşa.
  5. E

Uygulama Skoradam Futbol İstatistik ve Canlı Skor Uygulaması (Android/ios)

eline sağlık. Sporun Her türünü takip eden izleyen ve yorumlayan birisi olarak sizleri desteklemek boynumuzun borcu..Teşekkürler.
Üst Alt