emregull12 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom Mi Note 10 Lite Xiaomi.eu V13.0.4.0 Fastboot Custom Rom / Android 12

olmuyor hocam aldığım hata bu şekilde adb: failed to install systemui.apk: Failure [INSTALL_FAILED_VERSION_DOWNGRADE: Package Verification Result]
  2. E

MIUI 13 Mi Note 10 Lite (toco) – Global Kararlı V13.0.4.0.SFNMIXM

Romu indirdim twrp üzerinden kurmaya çalıştığımda imza doğrulama hatası veriyor ve kurulmuyor.
  3. E

Soru Şarj Aleti Önerisi

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim :) benim gözümden kaçmış 30w olan.
  4. E

Soru Şarj Aleti Önerisi

Mi note 10 lite kullanıyorum. cihazım 30w Q3.0 özelliğini destekliyor fakat cihazım yurtdışı olduğu için 18w orijinal bir xiomi şarj aleti kullanıyorum bu linkteki 33w şarj aletini alsam bir sorun olur mu? Açıklamasinda xiomi Note 10 destekliyor yazıyor. Benim cihazım lite ama ikiside 30w...
  5. E

Soru Güncellemede ki özellikler neden yok?

Mi note 10 lite kullanıyorum bende de aynı şekilde güncelledikten sonra tek değişiklik ses açma kapama tuşları değişti üstüne birde şarjım daha hızlı bitmeye başladı.
  6. E

Yardım Açılıken kilit isareti

eğer cihazı komple kapatıp açmaktan bahsediyorsanız o kiliy işareti BL kilidinin açık olduğunu gösterir bende geçen hafta imei repair işlemi yaptırdım aynı şekilde BL kilidi açıldığı için çıkıyor.
  7. E

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

12.1.6'dan otomatik olarak yükseltme yaptım. Sarj ekran süresi vb çalışma stabilitesi azda olsa yükseldi fakat dediğim gibi yeni arayüzlerden sadece ses düğmeleri değişti sadece ben de mi böyle acaba bu durum.
  8. E

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Telefonum otomatik olarak güncellendi ama sadece ses açma kapama tuşları değişmiş geri kalan herşey aynı yanlış bişey mi var?
  9. E

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNEUXM [ Android 11] İndirme Bağlantıları

Cihazım otomatik olarak bu güncellemeyi aldı ama sadece ses açma kapama paneli değişmiş gibi duruyor sizce bu normal mi?eski tema hâlâ aynı.
  10. E

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.1.0.RFNEUXM [ Android 11] İndirme Bağlantıları

OTA üzerinden güncelledikten sonra cihazım otomatik güvenlik güncelleştirmelerini almaya devam eder mi? Birde imei gitme ihtimali varmı? MIUI 12.1.6(RFNEUXM) sürümünü kullanıyorum
Üst Alt