eminordueri kullanıcısının son içeriği

1. eminordueri

Rehber Zaman beklemeden ve veri kaybetmeden Bootloader kilidinin açılması ve kapatılması

Merhaba Poko X3 GT için kullansam çalışır mı?
  2. eminordueri

Çözüldü Poco X3 GT Ekran Uyanma sorunu

Rica ederim bende yabancı forumlardan buldum.
  3. eminordueri

Soru Poco X3 GT IMEI Repair yapılacak mı?

merhaba, poco x3 gt için rsa veya dirençle alakalı birşey bulamadım. eminmisiniz bu modeli için olduğuna. poco x3 pro için çıkıyor rsa olayı.
  4. eminordueri

Merhaba Arkadaşlar Sorunu Çözdüm. Geliştirici seçeneklerini aktif edin öncelikle. usb hata ayıklama ve usb hata ayıklama(güvenlik ayarları) olan 2 seçeneğide açın. daha sonra adb den aşağıdaki komutları sırasıyla verin ve artık ekran kendi kendine uyanmaz. adb shell settings put secure...
  5. eminordueri

Yardım POCO X3 GT Tronsmart 60W adaptörle hızlı şarj olmuyor

Konu biraz eski ama sanırım uyumlu olması gerekiyor. Bende Huawei supercharge var 40watt ama 30 watt olan Xiaomi şarj aletinden 3 kat yavaş şarj ediyor. Xiaomi 35 40 dakkada full yapıyor.huawei 1 buçuk saatte. Enteresan.
  6. eminordueri

Merhabalar, Yeni aldığım poco x3 gt cihazım da "Ekranı uyandırmak için kaldır" seçeneği kapalı olduğu halde telefonu elime alınca yada hareket ettirince, ekran uyanıyor. Sorun olmaya başladı. Bunu bir çözümü varmı? Saygılarımla
  7. eminordueri

Soru Poco X3 GT IMEI Repair yapılacak mı?

Merhaba Direnç ile olduğuna eminmisiniz? Mediateklerde rsa koruması varmıydi?
  8. eminordueri

Yardım Wifi ve Bluetooth çalışmıyor

Merhabalar Aynı sorun benim mi8 cihazımda da mevcut telefonun bataryasını değiştirdim yan sanayi batarya takıldı ve wi-fi Bluetooth GPS ve sensörler gitti persist yedeğini geri yükledim düzelmedi fastboot dosyasından persist yedeğini tekrar yükledim yine düzelmedi global rom attım yine...
  9. eminordueri

Yardım Mi8 cihazda Wifi,Bluetooth kullanılamıyor

Merhabalar Aynı sorun benim mi8 cihazımda da mevcut telefonun bataryasını değiştirdim yan sanayi batarya takıldı ve wi-fi Bluetooth GPS ve sensörler gitti persist yedeğini geri yükledim düzelmedi fastboot rom dosyasından persist yedeğini çekip tekrar yükledim yine düzelmedi.global rom attım...
  10. eminordueri

Yardım Mi 8 Format sonrası Wifi/Bluetoot/Gps ve sensörler çalışmaz oldu

Merhabalar Aynı sorun benim mi8 cihazımda da mevcut telefonun bataryasını değiştirdim yan sanayi batarya takıldı ve wi-fi Bluetooth GPS gitti persist yedeğini geri yükledim düzelmedi fasboot dosyasından persist yedeğini tekrar yükledim yine düzelmedi global rom attım yine düzelmedi. Çözen...
  11. eminordueri

Yardım Eu 12.5.2 Gps Sorunu

Bir önceki versiyonun (12.5.1) gps.conf dosyasını konuya ekleyebilecek olan varmı? Ana dizinde vendor\etc klasörünün altında. Belki o dosya ile çözerim sorunumu. Cihazı rootlu ve eu 12.5.1 versiyonda olan arkadaşlar yardımlarını zi bekliyorum.
  12. eminordueri

Geçtiğimiz günlerde batarya değişimi yaptırdım.ondan şüphelendim.ama yaptırdığım yere de sordum.batarya değişimi ile gps in alakası yok dediler. Batarya ile kapağın arasında siyah bir flex vardı o nfc sanırım. Yabancı forumlarda da var bu sorunu yaşayan.hepsi de downgrade ile çözmüş ama...
  13. eminordueri

Format data imkanım yok. Başka bir çaresi yokmu?
  14. eminordueri

Merhaba, Geçtiğimiz günlerde Mi8(dipper) telefonu ma 12.5.2 güncellemesini yükledim. Yüklemeden sonra farkettim ki gps sadece bağlanıyor fakat navigasyon esnasında hareket etmiyor. Ayrıca konum doğruluğu da tam değil hatalı. Gps ile ilgili herşeyi sıfırladım, telefonu kapatıp açtım,wipe...
  15. eminordueri

Yardım Eu Beta YouTube Vanced Google Hesabi çalışmıyor

Tekrar merhaba, Temiz kurulum yaptım. Şuan da eu stabildeyim son sürüm. Normal YouTube uygulamasında bile aynı hata var. Sorun ne olabilir anlamadım.
Üst Alt