Edrous kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Güncelleme Sonrası Açılmayan - NV Data Is Corrupted Hatası Veren Redmi 9T ve Poco M3 Çözümü

Bu arada ben güncellemeyi yaptım ve nv data hatasını yine aldım. Sorun android 11 ile çözülmemiş, devam ediyor. Güncelleme yapacaklara duyurulur.
  2. E

Rehber Güncelleme Sonrası Açılmayan - NV Data Is Corrupted Hatası Veren Redmi 9T ve Poco M3 Çözümü

Redmi 9t için geldi. Global sürüm. 12.5.3.0 RJQMIXM
  3. E

Rehber Güncelleme Sonrası Açılmayan Redmi 9T ve Poco M3 Çözümü

Telefonumda şu an 12.5.3 güncellemesi geldi. Güncellersem aynı hatayı alır mıyım? Bu sürümde android 11 var. Sizin dediğiniz gibi android 11'de bu sörün çözüldüyse aynı hatayı almamam gerekiyor
  4. E

Merhaba, 12.5.3.0 sürümü geldi. Güncelleme yapsam nv data hatası alır mıyım? Çok teşekkürler.
  5. E

MIUI 12 Poco M3 (Citrus) - Global Kararlı Rom V12.0.11.0.QJFMIXM İndirme Bağlantıları

Aynı soruyu ben de soracaktım OTA'dan 12.0.17 sürümü geldi. Güncellemeye korkuyorum. 12.0.11 ve daha yukarı sürümü güncelleyen olup da nv data hatası alan oldu mu acaba? Cevap için şimdiden teşekkür ederim.
  6. E

Hocam yönlendirme için teşekkür ederim ama istediğim bilgiyi orada bulamadım :S
  7. E

Soru Poco m3 telefonu guncelleyeyim mi?

Ben dediğin güncellemeyi yaptım ve açılmadı. modem dosyasını atınca düzeldi. Yapma derim. Bana 12.0.17 güncellemesi geldi ve yapmıyorum. (yine aynısı olacak diye) Acaba hangi sürüm ile android 11 güncellemesi geliyor? Bilgisi olan varsa cevap yazarsanız çok sevinirim.
  8. E

Android 11 güncellemesi ile çözüldüyse süper. Android 11 hangi sürümle geliyor, 12.5 ile mi? OTA'dan 11 alan var mı? Bana daha gelmedi. Cevabın için çok teşekkür ederim.
  9. E

MIUI 12 Redmi Note 9 4G/Redmi 9T/Redmi 9 Power (Lime) - Global Kararlı Rom V12.0.17.0.QJQMIXM İndirme Bağlantıları

OTA yolu ile bu güncelleme bana ulaştı. Ama NV data is coruppted hatasını yine alırım diye güncelleme yapmak istemiyorum. DAha önce nv data is corrupted hatası alıp bu güncellemeyi yapıp hata almayan var mı?
  10. E

MIUI 12.5 Redmi Note 9 4G/Redmi 9T/Redmi 9 Power (Lime) - Çin Kararlı Rom V12.5.1.0.RJQCNXM İndirme Bağlantıları

Merhaba daha önce imei repeair işleminden sonra güncelleme yapınca "nv data is corrupted" hatası almıştım. Bahsettiğiniz yöntemlerle 12.5 güncellemeyi yaparsam yine aynı hatayı alır mıyım? Teşekkürler
  11. E

Merhaba, Şu an telefonumda 12.0.10 versiyonu yüklü. NV data is corrupted hatası almamak için telefonumun otomatik güncellemesini kapadım. Şu an güncellemeye baktığımda 12.0.17 güncellemesini alabiliyorum fakat yine nv data is corrupted hatası alırım diye yapmak istemiyorum. Sizce bu sorun hangi...
  12. E

Ana Başlık Mi 11 Lite 5G - Tüm Özellikleri [Kullanıcı Yorumları]

Bunda da imei repair işlemi olmayacak anlaşılan. Sizce imei repair işlemi olur mu bu modele? Almak mantıklı mı? kayıtsız piyasada çok dolaşmaya başladı. Tüm satıcılar kayıtlı diye ilan veriyor ama ortada kayıt falan yok. Bu gidişle çok kişi mağdur olacak.
  13. E

Soru Karaçay Teknoloji hakkında bilgisi olan var mı?

Merhaba siparişiniz geldi mi? Bir sorun yaşadınız mı?
Üst Alt