dehliz23 kullanıcısının son içeriği

1. D

Recovery Mi5 ve Diğer Xiaomi Cihazlara TWRP Yükleme Anlatımı MIUI9/10 (Nougat/Oreo)

Emeginize saglik cok isime yaradi tesekkurler.
  2. D

Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition Gray

telefon satıldı ilan silinebilir.
  3. D

mi 6 cihaz aktivasyon olmuyor

Bende benzer bir sıkıntı yaşadım, bulduğum çözümü yazayım belki birilerinin işine yarar ;) Telefonu 9.2.2 global kararlı sürümde kullanıyorken kaşıntı tuttu ve BL kilidini komut ile kapattım. Telefon restart olduğunda imeiler gitmiş dolayısıyla telefon hat çekmiyordu. miflash ile tekrar aynı...
  4. D

Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition Gray

Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE (Kate) Snapdragon 650 3/32GB Cihaz alındığı günden beri kap ve ekran koruyucu ile kullanılmıştır. 1 kere bile düşmemiştir. Bu yüzden çizik dahi yoktur. Resimlerden görebilirsiniz. Çift simkart ve SD card girişi bulunmaktadır. Imeileri kayıtlıdır. Official 8.5.3 global...
  5. D

Xiaomi mi5 adaptör

Yurtdışından alip beklemek yerine ben burdan blitzpower ciftli olanini aldim, gayet memnunum. Qc3.0 destekliyor. Fiyat olarakta orjinalinden daha ucuza geldi.n11de var. Satici ismi vermeyim reklam olmasin. Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. D

Yardım Xiaomi YeeLight Devre Dışı

Bende kullaniyorum, bahsettiginiz gibi bir sorunla henuz karsilasmadim. Ama ayarlarda soyle bir kisim var, ben resimdeki gibi kullaniyorum, anahtardan 2 kere ac kapa yapinca normal ampul gibi acilip kapaniyor, onun haricinde anahtar acik konumdayken uygulamadan. En kotu reset atilabilir. Xiaomi...
  7. D

Alış Aliexpresste Güvenilir Xiaomi Satıcıları

Honkong goldway avrupa deposundan macaristana gonderttim 10 gunde problemsiz elime gecti bu sekilde alacak olana bu magazayi tavsiye edebilirim. Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. D

Satış Redmi note 3 pro ipaky kilif

Kullanılmamış ambalajında sıfır üründür. Fiyat 30TL. İlgilenenler özel mesajla ulaşabilir. Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt