defragdisx kullanıcısının son içeriği

1. D

Soru Rom Önerisi

merhaba tavsiye edeceğiniz rom var mı
  2. D

Rom Redmi Note 10 Pro/Max Pixel Experience [AOSP] Android 11 Plus Edition

merhaba iyi günler hala kullanıyormusunuz..
  3. D

Rom Custom rom önerisi

PixelExperience rom'a imei yüklemesini nasıl yapıcaksınız, ve yapınca hatalar olacak mı? araştırdınız mı?
  4. D

Soru Redmi Note 10 Pro Şarj Hakkında

cihazın yanında rom'un da desteklemesi lazım demekki rom desteklemiyor..
  5. D

Yardım Redmi Note 10 Pro (Global) sweet yd imei repair

Merhaba sayın miui ailesi, Yd redmi note 10 pro var buna imei atıcam ama bazı sürümlerde kamera problemleri vb. görülmüş, imei atıpda sıkıntı olmadan kullanacağım sizlerinde kullandığı global, eu veya endonezya veya custom rom kullanan var mı?
  6. D

MIUI 13 Redmi Note 10 Pro (Sweet) Global Kararlı Rom V13.0.15.0.SKFMIXM İndirme Bağlantıları

Hocam mrb iyi günler, Note 10 pro y.d. imei yok üzerinde v.12.5.11 var ve imei atılanlarda kamera sorunları olduğunu yazanlar var, sorun çıkarmayan sürümü buldum v.12.5.1 bunda sıkıntı çıkmıyor muş denemedim.. şimdi soruma gelecek olursak Rom: CrDroid 9, veya Pixel OS kursam buna emei nasıl...
  7. D

Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

hocam ikinci el fiyatı çok yüksek değilmi indiriminiz olur mu?
  8. D

Satış KORAY : mi6 siparişleri açtım. mi5s plus mi note2 ZTE zuk lenovo LeTV LeEco Samsung

herhangi bir sıkıntısı var mı? bu marka bu tarz telefonu ilk defa alıcam o yüzden biraz çekimserim kamera felan nasıl bilmiyorum.. garantisi var mı ? kusura bakmayın aklıma geldikce yazıyorum.
  9. D

selduman; merhaba iyi geceler, yeni kayıt oldum buraya Xioami mi5 prime almayı düşünüyorum kayıtlı sıkıntısız fiyatınız nedir..
Üst Alt